PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

II Targi Opieki i Zdrowia NIEZALEŻNI 65+

II Targi Opieki i Zdrowia NIEZALEŻNI 65+
II Targi Opieki i Zdrowia NIEZALEŻNI 65+ dla seniorów oraz ich opiekunów, lekarzy, pielęgniarek i fizjoterapeutów.

Fundacja Innowacji Wspierających Samodzielność  NIEZALEŻNI wspólnie z Miastem Gdańsk oraz Międzynarodowymi Targami Gdańskimi organizuje w Gdańsku  16 i 17 Kwietnia 2016 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO  II Targi Opieki i Zdrowia NIEZALEŻNI 65+ (www.targiopieki.pl)

II Targi Opieki i Zdrowia NIEZALEŻNI 65+ dla seniorów, opiekunów, lekarzy, pielęgniarek i  fizjoterapeutów  to wyjątkowe wydarzenie dedykowane osobom starszym  oraz opiekunom pracującym w domach opieki, hospicjach czy zakładach opiekuńczo-leczniczych, a także dla osób, które na co dzień stykają się z problemem zapewnienia godnej opieki seniorom.

Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane w 9 strefach tematycznych: Zdrowy Opiekun, Aktywny Senior, Bezpieczne Finanse, Innowacje i Technologie, Bezpłatne Badania Synexus, Zdrowie i Uroda, Turystyka, Eco-Życie, nowoczesne rozwiązania wspierające aktywność seniorów oraz poprawiające ich jakość życia.

Wszyscy odwiedzający będą mogli wziąć aktywny  udział w  różnorodnych, atrakcyjnych zajęciach m.in. sportowych, kulinarnych i rękodzielniczych oraz konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Wyjątkową propozycją będą warsztaty z Biodanzy pomagające poprzez ruch w odnalezieniu własnego miejsca we współczesnym świecie. Równie ciekawą atrakcją będą wykłady oraz zajęcia  praktyczne o Hortiterapii (leczenie ogrodem).
Ponadto opiekunowie, fizjoterapeuci i lekarze będą mieli okazję zapoznać się z ofertą nowych możliwości, które ułatwią i poprawią bezpieczeństwo ich codziennej pracy.
Dla nich przygotowane zostały także liczne warsztaty tematyczne m.in. diagnoza i terapia neurologopedyczna, zaburzenia mowy po udarach i wylewach czy opieka nad osobami chorymi na cukrzycę.

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona.  Rejestracja obowiązkowa.
Szczegółowe informacje na stronie www.targiopieki.pl

Biuro organizacyjne Targów:
Fundacja Niezależni
ul. Inżynierska 78 A/1-2,
81-512 Gdynia
tel. 58 662 81 63
targi@fundacjaniezalezni.pl

 

KONFERENCJA

Fundacja Niezależni , Miasto Gdańsk oraz  Comarch Healthcare zapraszają w dniu 15.04.2016 na konferencję merytoryczną otwierającą II Targi Opieki i Zdrowia NIEZALEŻNI 65+, poświęconą profesjonalnej opiece nad seniorem.

Konferencja odbędzie się w Gdańsku w Urzędzie Marszałkowskim w Sali Okrągłej im. Lecha Bądkowskiego. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną trendy, możliwości oraz doświadczenia w opiece z wykorzystaniem rozwiązań technologicznych. Konferencja dedykowana jest przedstawicielom samorządów, organizacji pozarządowych oraz osobom odpowiedzialnym za kreowanie modeli opieki oraz wsparcia seniorów i osób niesamodzielnych.

Rejestracja obowiązkowa na stronie: www.targiopieki.pl/Konferencja

Liczba miejsc ograniczona.
Wszystkie osoby zainteresowane udziałem po wysłaniu zgłoszenia otrzymają informację zwrotną z potwierdzeniem rezerwacji miejsca.
Zakończenie rejestracji do dnia 8 kwietnia lub w przypadku wyczerpania miejsc.
Udział bezpłatny.

BIURO ORGANIZACYJNE KONFERENCJI
Fundacja Niezależni
Ul. Inżynierska 78A/1-2 
81-512 Gdynia
tel. 58 662 81 63
kom. 784 019 265
e-mail: targi@fundacjaniezalezni.pl