PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Hity przez pokolenia

Hity przez pokolenia
Hity przez pokolenia

Fundacja WIEM I UMIEM zaprasza do współpracy młodych wokalistów, którzy kochają się w dawnych przebojach. Przygotowaliśmy aranżacje 15 polskich superhitów z lat 60-tych i 70-tych , które nie starzeją się mimo upływu czasu. Autorem opracowań muzycznych jest znakomity muzyk i kompozytor jazzowy Łukasz Kluczniak. Utwory zostaną wydane na płycie z Przebojami Dojrzałego Pokolenia. Będzie to dar od gdańskiej młodzieży dla naszych seniorów. 

Koncert promocyjny odbędzie się 5 października 2014 podczas I Gdańskiego Międzypokoleniowego Forum Talentów w ramach Gdańskich Dni Seniora w Parku Naukowo-Technologicznym w Gdańsku. Nagranie płyty zaplanowane jest na październik 2014. Będą również teledyski umieszczone w Internecie.  
Wszystkie zainteresowane młode osoby zapraszamy na stronę www.wiemiumiem.pl/hity gdzie znajdą informację o szczegółach przedsięwzięcia.

Płyta "Hity przez pokolenia" jest częścią projektu Fundacji WIEM I UMIEM, realizowanego z funduszy ASOS 2014-2020 Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

wiemiumiem-logo-rgb-(2).jpg

asos_logo_kolor.jpg