Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Rezerwacja wizyty


Komunikaty informacje:
 • Działania miasta Gdańska podczas pandemii Covid - 19

 • PRZEDSIĘBIORCO! Jeżeli zmieniasz formę opodatkowania do 20 stycznia br. – pamiętaj o zgłoszeniu tego faktu do Urzędu Skarbowego za pośrednictwem Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (przy pomocy wniosku CEIDG-1 o zmianę wpisu w CEIDG oraz innych danych).
  Informujemy, że wniosek CEIDG-1 możesz również złożyć on-line: bezpośrednio w systemie teleinformatycznym CEIDG poprzez stronę www.ceidg.gov.pl – podpisując wniosek przy pomocy profilu zaufanego lub podpisu elektronicznego.

 • Odbiór DOWODÓW REJESTRACYJNYCH w miejscu rejestracji, odbiór PRAW JAZDY oraz wydawanie numeru PROFILU KANDYDATA na KIEROWCĘ (PKK) w Zespole Obsługi Mieszkańców nr 4 przy ul. Wilanowskiej 2, bez konieczności rezerwacji terminu wizyty.

 • W przypadku pojazdów FABRYCZNIE NOWYCH oraz SPROWADZONYCH z ZAGRANICY istnieje możliwość umówienia terminu wizyty pod nr tel.: 58 323 71 70.

Regulamin wizyty - zanim umówisz wizytę, przeczytaj:
 1. Jedna umówiona wizyta uprawnia do załatwienia jednej czynności, dotyczącej jednej osoby (np. 1 umówiona wizyta, to możliwość zameldowania 1 osoby; zarejestrowania 1 pojazdu).
 2. Sprawdź czy Twojej sprawy nie można załatwić elektronicznie. Jak załatwić sprawę dowiesz się tutaj.
 3. Opłać wybraną czynność urzędową przez Internet. Kliknij tutaj i skorzystaj z płatności szybkim przelewem elektronicznym lub kartą płatniczą.
 4. W trosce o bezpieczeństwo, na wizytę przyjdź 10 minut przed umówionym terminem. Spóźnienie wiązać będzie się z anulowaniem Państwa wizyty.
 5. W urzędzie obowiązują środki bezpieczeństwa. Podczas wizyty musisz mieć zakryte usta i nos.
 6. Jeśli sprawa tego nie wymaga, przyjdź bez osób towarzyszących.
 7. Na wizytę w urzędzie, zabierz niezbędne dokumenty. Formularze i wnioski do pobrania oraz wykaz dokumentów znajdziesz w wyszukiwarce procedur.
 8. Jeżeli nie mogą być Państwo obecni w danym dniu wizyty lub już załatwili daną sprawę w szybszym terminie, prosimy o rezygnację z terminu.

Wybór biletu, terminu i miejsca:

Wybór grupy:
Wybór sprawy:
Wybór miesiąca:
1
- termin niedostępny

1
- wolny termin
Wybór terminu i godziny:Wybrana rezerwacja:

Wybrana sprawa:
-
Wybrane miejsce:
-
Wybrany adres:
-
Stanowisko/pokój: zostanie przydzielony po zapisaniu w systemie rezerwacji
Wybrany termin:
-
Wybrana godzina:
-
Przetwarzanie danych osobowych:
Realizując obowiązek informacyjny wynikający z zapisu art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), informujemy:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prezydent Miasta Gdańska z siedzibą w Urzędzie Miejski w Gdańsku - ul. Nowe Ogrody 8/12, 80-803 Gdańsk;     e-mail: umg@gdansk.gda.pl ; tel. +48 58 323 60 00 ; fax: +48 58 302 39 41.
 2. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się za Pani/Pana zgodą w myśl art. 6.1.a RODO, w celu umówienia wizyty w urzędzie. W przypadkach, gdy wizyty odbywają się tylko po uprzedniej rezerwacji, przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych wynika z prawnie uzasadnionego interesu Administratora i osób trzecich w myśl art. 6.1.f RODO tj. ograniczenia liczby interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu, z uwagi na stan epidemii.
 3. Dostęp do danych  ma Gdańskie Centrum Multimedialne z siedzibą w Gdańsku ul. prof. Witolda Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk.
 4. Dane osobowe zawarte w zgłoszeniu będą przechowywane do chwili zakończenia obsługi umówionej wizyty.
 5. W zakresie swoich danych osobowych ma Pani/Pan prawo żądania: dostępu do danych, sprostowania danych do chwili ich usunięcia. W przypadkach, gdy wizyty odbywają się tylko po uprzedniej rezerwacji – także do wniesienia sprzeciwu.
 6. Każda osoba ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jeśli uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych odbywa się niezgodnie z przepisami.
 7. Podanie danych osobowych jest niezbędne do umówienia wizyty. Konsekwencją niepodania danych będzie brak możliwości umówienia wizyty.
 8. Każdy ma prawo do wycofania w dowolnym momencie udzielonej wcześniej zgody na przetwarzanie jego danych osobowych. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody udzielonej przed jej wycofaniem.
 9. Informacje kontaktowe Inspektora ochrony danych w Urzędzie Miejskim w Gdańsku: e-mail: iod@gdansk.gda.pl ; tel. +48 58 323 60 00 ; +48 58 323 60 68.