Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Dyżury radnych

A
A


 Okręg wyborczy Nr 1
Brzeźno, Nowy Port, Letnica, Młyniska, Stogi (z Przeróbką), Olszynka, Krakowiec-Górki Zachodnie, Wyspa Sobieszewska, Rudniki, Orunia, Św. Wojciech, Lipce

Radny Adres / Godziny przyjęć / Telefon / Adres e-mail
Marek Glinka
(PO)
Nowy Ratusz ul. Wały Jagiellońskie 1
Poniedziałki 16.00-18.00, pok. 314
Kazimierz Koralewski
(PiS)
Rada Osiedla Nowy Port ul. Oliwska 53/54
I poniedziałek m-ca 16.00-17.00
Rada Osiedla Brzeźno ul. Południowa 1
I poniedziałek m-ca 17.15-18.15
Rada Osiedla Stogi ul. Stryjewskiego 23
I i III środa m-ca 18.30-19.30
Orunia Dom Kultury ul. Dworcowa
III środa m-ca 17.00-18.00
Sławomir Kosakowski
(PO)
Nowy Ratusz ul. Wały Jagiellońskie 1
I i III poniedziałek m-ca 16.00-17.00, pok. 002
Tadeusz Mękal
(PO)
Rada Osiedla Nowy Port ul. Oliwska 53/54
I poniedziałek m-ca 16.00-17.00, tel. 343-17-78
Rada Osiedla Brzeźno ul. Południowa 1
I poniedziałek m-ca 17.15-18.15, tel. 342-84-74
Rada Osiedla Letnica ul. Uczniowska 2
I poniedziałek m-ca 18.30-19.30, tel. 342-17-79
Rada Osiedla Rudniki ul. Rzęsna 1
I środa m-ca 17.00-18.00, tel. 305-34-21
Rada Osiedla Stogi ul. Stryjewskiego 23
I środa m-ca 18.30-19.30, tel. 305-09-99
Rada Osiedla Krakowiec-Górki Zachodnie ul. Stryjewskiego 23
II środa m-ca 18.30-19.30, tel. 303-82-53
Szkoła Podstawowa nr 59 ul. Modra
II środa m-ca 17.00-18.00, tel. 306-96-99
Dom Kultury Orunia ul. Dworcowa
III środa m-ca 17.00-18.00, tel. 306-66-76
Rada Osiedla Gd. Stogi ul. Stryjewskiego 23
III środa m-ca 18.30-19.30, tel. 305-09-99
ROM nr 4 Przeróbka ul. Sienna 6
IV środa m-ca 17.00-18.00, tel. 304-37-60
Rada Osiedla Wyspa Sobieszewska ul. Turystyczna 3
IV środa m-ca 18.30-19.30, tel. 308-00-08
Ryszard Olszewski
(Radny niezrzeszony)
(Samoobrona)
Nowy Ratusz ul. Wały Jagiellońskie 1
Nowy Ratusz ul. Wały Jagiellońskie 1
(po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu)
pod tel. 0693 957 568 w godz. 8.00-20.00,
pon.-pt. 7.30-14.30 pod telefonami 058 345-08-17, 058 520-90-08, 058 341-76-83
oraz pon.-pt. 8.00-16.00 058 323-70-05, 058 323-70-13, 058 323-70-39
Marek Polaszewski
(Radny niezrzeszony)
Dom Kultury Orunia ul. Dworcowa
I poniedziałek m-ca 17.00-18.00
Nowy Ratusz ul. Wały Jagiellońskie 1
II poniedziałek m-ca 17.00-18.00 pok. 210
Rada Osiedla Gd. Stogi ul. Stryjewskiego 23
III poniedziałek m-ca 17.00-18.00

 Okręg wyborczy Nr 2
Śródmieście, Chełm (z dzielnicą Gdańsk Południe)

Radny Adres / Godziny przyjęć / Telefon / Adres e-mail
Marek Bumblis
(PO)
Nowy Ratusz ul. Wały Jagiellońskie 1
II i IV wtorek m-ca 16.00-16.45, sala 002
Bogdan Oleszek
(PO)
Nowy Ratusz ul. Wały Jagiellońskie 1
poniedziałki 15.00-17.00, pok. 207
W sprawach pilnych tel. 323 70 40
Agnieszka Pomaska
(PO)
Nowy Ratusz ul. Wały Jagiellońskie 1
I czwartek m-ca 18.00-19.00, sala 002
Danuta Putrycz
(SLD)
SM "Chełm" ul. Worcella 44
II poniedziałek m-ca 16.30-18.00, pok. 12 A
Nowy Ratusz ul. Wały Jagiellońskie 1
pozostałe poniedziałki 16.00-17.30, pok. 210
e-mail: danutaputrycz@op.pl
Grzegorz Sielatycki
(LPR)
Nowy Ratusz ul. Wały Jagiellońskie 1
poniedziałki 16.00-18.00, pok. 314
Nowy Ratusz ul. Wały Jagiellońskie 1
piątki 13.00-17.00, pok. 314
Tomasz Sowiński
(PiS)
Nowy Ratusz ul. Wały Jagiellońskie 1
każda środa m-ca 15.00-16.00, pok. 213

 Okręg wyborczy Nr 3
Wzgórze Mickiewicza, Siedlce, Suchanino, Aniołki, Piecki-Migowo, Brętowo, Matarnia, Kokoszki

Radny Adres / Godziny przyjęć / Telefon / Adres e-mail
Piotr Dzik
(PO)
Suchanino Dom Parafialny przy parafii Św. Maksymiliana Kolbego ul. Otwarta
I poniedziałek m-ca 16.00-17.00
Morena Dom Kultury ul. Nałkowskiej 3
II poniedziałek m-ca 16.00-17.00
Siedziba Rady Osiedla Kokoszki ul. Betoniarzy 27
III poniedziałek m-ca 16.00-17.00
Siedziba Rady Osiedla Wzgórze Mickiewicza ul. Asesora 3
IV poniedziałek m-ca 16.00-17.00
Tadeusz Gleinert
(PO)
Morena Dom Kultury ul. Nałkowskiej 3
I poniedziałek m-ca 16.00-17.00
Siedziba Rady Osiedla Kokoszki ul. Betoniarzy 27
II poniedziałek m-ca 16.00-17.00
Suchanino Dom Parafialny przy parafii Św. Maksymiliana Kolbego ul. Otwarta
III poniedziałek m-ca 16.00-17.00
Eugeniusz Głogowski
(Radny niezrzeszony)
Dyżury w 2006 roku: siedziba Rady Miasta Nowy Ratusz ul. Wały Jagiellońskie 1 pok. 007 godz. 11.00-12.00 w dniach:
21 stycznia; 11 lutego; 18 marca; 15 kwietnia; 20 maja; 10 czerwca; 01 lipca; 30 sierpnia; 16 września; 14 października; 04 listopada
w sprawach pilnych pod numerem 0-508-334-646 lub e-mail egenius@tlen.pl
Maciej Lisicki
(PO)
Siedziba Rady Osiedla Kokoszki ul. Betoniarzy 27
I poniedziałek m-ca 16.15-17.15
Suchanino Dom Parafialny przy parafii Św. Maksymiliana Kolbego ul. Otwarta
II poniedziałek m-ca 16.15-17.15
Morena Dom Kultury ul. Nałkowskiej 3
III poniedziałek m-ca 16.15-17.15
Siedziba Akademickiej Spółdzielni Mieszkaniowej ul. Focha 7
każda środa m-ca 16.00-17.00
Maria Małkowska
(PO)
Nowy Ratusz ul. Wały Jagiellońskie 1
poniedziałki 15.30-16.30, pok. 209
Siedziba Rady Osiedla Wzgórze Mickiewicza ul. Asesora 3
I poniedziałek m-ca 17.00-18.00
Siedziba Rady Osiedla Kokoszki ul. Betoniarzy 27
ostatni poniedziałek m-ca 17.00-18.00
Niedźwiednik biblioteka przy ul. Podkarpackiej
I wtorek m-ca 16.30-18.00
Piotr Gierszewski
(PiS)
Suchanino Dom Parafialny przy parafii Św. Maksymiliana Kolbego
ul. Otwarta 1

I poniedziałek m-ca 17.00-18.00
siedziba Rady Osiedla i TKKF "Jaguar" ul. Biologiczna 1
II poniedziałek m-ca 17.00-18.00
SP Nr 58 Siedlce ul. Skarpowa 3
III poniedziałek m-ca 17.00-18.00
Morena Dom Kultury ul. Nałkowskiej 3
IV poniedziałek m-ca 16.00-17.00

tel. kontaktowy 0-602-229-601

 Okręg wyborczy Nr 4
Wrzeszcz, Strzyża

Radny Adres / Godziny przyjęć / Telefon / Adres e-mail
Elżbieta Grabarek-Bartoszewicz
(LPR)
Nowy Ratusz ul. Wały Jagiellońskie 1
poniedziałki 16.00-18.00, pok. 314
Rada Osiedla "Strzyża" ul. Sychty 12/14
III czwartek m-ca 17.00-18.00
Wiesław Kamiński
(radny niezrzeszony)
Siedziba Wrzeszczańskich Komitetów Osiedlowych ul. Mickiewicza 33
wtorki 18.00-19.00
Joanna Włodarska
(PO)
Nowy Ratusz ul. Wały Jagiellońskie 1
I poniedziałek m-ca 17.00-18.00, pok. 002
Mirosław Zdanowicz
(PO)
Rada Osiedla "Strzyża" ul. Sychty 12/14
I, II, III czwartek m-ca 17.00-18.00
Aleksander Żubrys
(SLD)
Rada Osiedla Strzyża ul. Ks. Sychty 12/14
wtorki 16.00-16.50
Siedziba Zrzeszenia Handlu i Usług Gdańsk-Wrzeszcz ul. Jaśkowa Dolina 76/78
wtorki 17.00-18.00
Klub "Impuls" SM Wrzeszcz ul. Lelewela 17
wtorki 18.10-19.30

 Okręg wyborczy Nr 5
Zaspa Rozstaje, Zaspa Młyniec, Przymorze Wielkie

Radny Adres / Godziny przyjęć / Telefon / Adres e-mail
Byczkowski Włodzimierz
(PiS)
Klub Osiedlowy "Piastuś", ul. Piastowska 98 A
I poniedziałek m-ca, godz. 18.00
Zofia Gosz
(radna niezależna)
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Rozstaje" ul. Leszczyńskich 4
II środa m-ca 18.00-19.00
Dom Kultury "Młyniec" Zaspa ul. Pilotów 3
IV środa m-ca 18.00-19.00
Klub Osiedlowy "Piastuś" ul. Piastowska 98 A
II czwartek m-ca 18.00-19.00
Władysław Łęczkowski
(SLD)
Klub "Bolek i Lolek" ul Kołobrzeska 57
I środa m-ca 18.00-19.00
Klub "Bolek i Lolek" ul Kołobrzeska 57
III piątek m-ca 17.00-19.00
e- mail: leczkowski@interia.pl lub leczkowski@wp.pl
Czesław Nowak
(Radny niezrzeszony)
Osiedlowy Dom Kultury SM Przymorze "Bolek i Lolek" ul Kołobrzeska 57
I poniedziałek m-ca 17.00-18.00
Monika Tomaszewska
(PO)
Nowy Ratusz ul. Wały Jagiellońskie 1
ostatni czwartek m-ca 18.00-19.00 sala 002
Dom Kultury "Młyniec" Zaspa ul. Pilotów 3
II i III czwartek m-ca 18.00-19.00

 Okręg wyborczy Nr 6
Przymorze Małe, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Oliwa, VII Dwór, Osowa

Radny Adres / Godziny przyjęć / Telefon / Adres e-mail
Jerzy Adamski
(PO)
PGM Oliwa ul. Bora Komorowskiego 15
I środa m-ca 18.00-19.00
Nowy Ratusz ul. Wały Jagiellońskie 1 pok. 002
III poniedziałek m-ca 16.00-17.00
w sprawach pilnych tel. kom.: 0501 092 853
e-mail jurek.adamski@wp.pl
Małgorzata Chmiel
(PO)
LWSM Osowa ul. Balcerskiego 35
II środa m-ca 17.00-18.00
Biblioteka Oliwska ul. Opata J. Rybińskiego 9
III poniedziałek m-ca 17.00-18.00
e-mail: m.chmiel@gdansk.gda.pl
Jarosław Gorecki
(PO)
Nowy Ratusz ul. Wały Jagiellońskie 1
II poniedziałek m-ca 15.00-17.00, pok. 212
Nowy Ratusz ul. Wały Jagiellońskie 1
I i II środa m-ca 15.00-17.00, pok. 212
Janusz Kasprowicz
(Radny niezrzeszony)
(OKBB)
Klub Osiedlowy "Galeon" przy ul. Gospody 3 B
I środa miesiąca 17.00-18.00
ZKPiG nr 26 (dawna SP 70) przy ul. VII Dwór 6
II środa miesiąca 17.00-18.00
Siedziba Stowarzyszenia "Stara Oliwa" Dom Bramny ul. Stary Rynek Oliwski 15
III środa miesiąca 17.00-18.00
Biura Rady Osiedla Osowa ul. Balcerskiego 35
IV środa miesiąca 17.00-18.00
W sprawach pilnych kontakt telefoniczny 556-09-82 lub 0-601-61-16-53
Ryszard Klimczyk
(PiS)
(rezygnacja z mandatu radnego w dniu 30 sierpnia 2006)
 
Barbara Meyer
(SLD)
Biblioteka Oliwska ul. Opata J. Rybińskiego 9
I, II i III środa m-ca 17.00-18.00