PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Piotr Zarzycki

Piotr Zarzycki
Piotr Zarzycki pracował w Urzędzie Miejskim w Gdańsku jako stolarz. Zmarłego w dniu 19 kwietnia 2021 roku kolegę - znakomitego i lubianego fachowca - wspominają współpracownicy z Urzędu Miejskiego.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Piotr Zarzycki
Piotr Zarzycki
fot. Materiały UMG

 

Piotr Zarzycki został zatrudniony w Urzędzie Miejskim w Gdańsku w dniu 6 czerwca 2016 na stanowisku stolarza.

- Od razu dał się poznać jako świetny fachowiec - mówią o Piotrze Zarzyckim koledzy i koleżanki. - Brał czynny udział przy pracach modernizacyjnych sali 315 w zakresie stolarki. Projektował meble na wymiar np. szafy na akta osobowe, regały na księgi w Urzędzie Stanu Cywilnego. Pan Piotr wykazywał wyjątkowe zaangażowanie i niespotykaną pomysłowość, którą wykorzystywał podczas wykonywanej pracy. Potrafił wszystko naprawić. 

Dzięki życzliwemu podejściu do ludzi Piotr Zarzycki był bardzo lubiany i poważany. Dał się też poznać jako wspaniały kolega i współpracownik.

- Zawsze uśmiechnięty i pogodny, solidnie wykonujący swoje obowiązki - mówią pracownicy Urzędu Miejskiego. - Chętnie wszystkim doradzał i służył pomocą. Niejednokrotnie prezentował swe umiejętności muzyczne przy okazji spotkań świątecznych lub w chwilach pożegnań pracowników odchodzących na emeryturę. Grając na gitarze zachęcał kolegów i koleżanki do wspólnego śpiewania.

 Piotr Zarzycki zmarł 19 kwietnia 2021 roku.

 

oprac. AUwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl