Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Solo, w duetach, trio i w formacjach. Specjalistki fitness i aerobicu powalczą o tytuły

W najbliższą sobotę i niedzielę, 24-25 listopada, w Gdańsku odbędą się Mistrzostwa Świata Fitness FIT-KIDS & Fitness Aerobic - V Grand Prix Fitness Aleksandry Kobielak. Zawody będą częścią Targów Gra i zabawa w gdańskim Amber Expo.

A
A
Gdańsk, Amber Expo ul. Żaglowa. Free Time Festiwal 2017. Nz. Aleksandra Kobielak
Gdańsk, Amber Expo ul. Żaglowa. Free Time Festiwal 2017. Nz. Aleksandra Kobielak
Dominik Paszliński/www.gdansk.pl


Na to wydarzenie do Polski przyjadą najbardziej utalentowani zawodnicy m.in. z Chorwacji, Serbii, Niemiec, Białorusi i Cypru, którzy będą rywalizować o tytuły
Mistrzów Świata Fitness FIT-KIDS & Fitness Aerobic w kategoriach wiekowych w solo, duetach, trio i formacjach.

W związku z szybkim rozwojem tej dyscypliny i liczną grupą zawodników, w 2017 roku wprowadzono nowy przepis, który pozwoli na wyłonienie zwycięzców dodatkowo z podziałem na dwie kategorie: A (zawodnicy startujący w zawodach powyżej 3 lat) oraz B (zawodnicy startujący w zawodach poniżej 3 lat). Organizatorem imprezy i prezesem Federacji WFF Poland (World Fitness Federation) jest Mistrzyni Świata Fitness Aleksandra Kobielak wraz z Akademią Fitness Sportowego.

Dodatkową atrakcją jest fakt, że zawody odbywają się podczas Targów GRA I ZABAWA, którym towarzyszy bogaty program o charakterze edukacyjno-rozrywkowym,
spotkania autorskie, bitwy i warsztaty komiksowe, turnieje gier planszowych i wiele innych atrakcji.

Organizatorzy zapraszają z całymi rodzinami na aktywny wypoczynek do AMBER EXPO - do kibicowania i spędzenia wspólnego czasu w sportowym klimacie. 


Jak być fit? Aleksandra Kobielak (z prawej) i Magdalena Barszczak z wizytą w siedzibie portalu gdansk.pl
Jak być fit? Aleksandra Kobielak (z prawej) i Magdalena Barszczak z wizytą w siedzibie portalu gdansk.pl
fot. Jerzy Pinkas/www.gdansk.pl


Program 

24.11.2018 sobota

  • 12:00 – START / 17:00 – oficjalna dekoracja zawodników Mistrzostwa Świata Fitness FIT-KIDS & Fitness Aerobic kategoria „B” (zawodnicy trenujący poniżej 3 lat)
  • 16:00 – Inne Formy Tańca / 17:00 - oficjalna dekoracja zawodników

25.11.2018 niedziela

  • 9:30 – START / 11:30 – oficjalna dekoracja zawodników Mistrzostwa Świata Fitness FIT-KIDS & Fitness Aerobic kategoria „A” (zawodnicy trenujący powyżej 3 lat)
  • 13:30 – START / 16:00 – oficjalna dekoracja zawodników V GRAND PRIX FITNESS Aleksandry Kobielak (zawody Ogólnopolskie)

Więcej szczegółów na stronie www.akademiafitness.eu***