PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Utrudnienia w ruchu na al. Hallera

Utrudnienia w ruchu na al. Hallera
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Od soboty zmiany na Hallera

Sobota, 25.04

O godz. 6 rano planowane  jest otwarcie skrzyżowania z ul. Mickiewicza i zamknięcie zachodniej części skrzyżowania al. Hallera z ul. Kościuszki. Ruch pojazdów będzie odbywał się  tak jak dotychczas.

Środa, 29.04

O godz. 6 rano otwarty dla ruchu zostanie lewy pas jezdni al. Hallera, na odcinku od ul. Okrzei do ul. Mickiewicza. Jednocześnie zamknięty zostanie prawy pas jezdni na tym odcinku.  Taka organizacja ruchu utrzyma się do 4 maja. O kolejnych zmianach będziemy informować w oddzielnym komunikacie.

Hallera-20-04-20-szablon-OpenStreetMap
Hallera-20-04-20-szablon-OpenStreetMap
brak autora

 

 

Od 24 marca na al. Hallera ( w kierunku Brzeźna) funkcjonuje zmieniona organizacja ruchu. Zmiany będą obowiązywały przez ok. 6 tygodni.

 Odcinek ul. Okrzei – ul. Mickiewicza

Zawężenie lewego pasa jezdni. Objazd wyznaczono ul. Kościuszki.

Odcinek ul. Mickiewicza – ul. Kościuszki

Zawężenie lewego pasa al. Hallera (w kierunku Brzeźna)

 

Taka organizacja ruchu utrzyma się przez okres ok. 6 tygodni. O kolejnych zmianach będziemy informowali z wyprzedzeniem.

Zmiany na al. Hallera związane są z rozpoczętą modernizacją tej ulicy, na odcinku od ul. Okrzei do ul. Mickiewicza oraz na odcinku od ul. Mickiewicza do ul. Kościuszki. Wykonawcą prac jest firma MTM S. A. Prace potrwają do czerwca 2020r. Koszt inwestycji wynosi ok. 2,9 mln złotych.

Hallera-24-03-20b-szablon-OpenStreetMap1
 
DRMG