PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Zmiana organizacji w rejonie ul. Bulońskiej i ul. Myśliwskiej

Zmiana organizacji w rejonie ul. Bulońskiej i ul. Myśliwskiej
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Od poniedziałku, 2 września w rejonie ul. Myśliwskiej i ul. Bulońskiej obowiązywać będzie nowa, tymczasowa organizacja ruchu. Zmiana dotyczy tylko relacji w kierunku Jasienia.

Kierunek Jasień   

W poniedziałek (02.09), po porannym szczycie komunikacyjnym, ruch w kierunku Jasienia, na wysokości skrzyżowania ul. Bulońskiej z ul. Myśliwską przekierowany zostanie na ul. Myśliwską. Zmiana potrwa około 3 tygodni i pozwoli na zakończenie prac związanych z włączeniem ul. Bulońskiej w nową trasę.  

Kierunek centrum

Nie zmieni się relacja w kierunku centrum. Tak jak obecnie, w kierunku centrum od ronda na ul. Myśliwskiej/Wołkowyskiej pojedziemy nową nitką ul. Nowej Wołkowyskiej oraz ul. Nowej Bulońskiej.

Ruch pieszy obowiązywać będzie bez zmian, po istniejących ciągach pieszych.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych robót. O kolejnych zmianach będziemy informować z wyprzedzeniem.

 

Nowa bulonska 30-08-19
Nowa bulonska 30-08-19
DRMG

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu jest kolejnym etapem budowy linii tramwajowej Nowej Bulońskiej Północnej. Inwestycja jest częścią opracowanego przez władze miasta Strategicznego Programu Rozwojowego dzielnicy Południe na lata 2014-2020.