PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Ruszają prace na ul. Lindego. Będą utrudnienia dla kierowców

Ruszają prace na ul. Lindego. Będą utrudnienia dla kierowców
W poniedziałek, 1 kwietnia w godzinach porannych zostanie zmieniona organizacja ruchu na ul. Lindego. Od kwietnia zostanie zamknięty odcinek ul. Lindego, od posesji nr 3 do posesji nr 18. Taka organizacja ruchu potrwa co najmniej do końca maja.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

W poniedziałek, 1 kwietnia w godzinach porannych zostanie zmieniona organizacja ruchu na ul. Lindego. Od kwietnia zostanie zamknięty odcinek ul. Lindego, od posesji nr 3 do posesji nr 18. Taka organizacja ruchu potrwa co najmniej do końca maja.

Utrudnienia na ul. Lindego wynikają z rozpoczynającej się przebudowy tej ulicy. Celem realizacji zadania jest przebudowa układu drogowego wraz z przebudową kanalizacji deszczowej, oświetlenia ulicznego oraz kolidujących urządzeń elektrycznych. Jezdnię ulicy Lindego zaprojektowano jako dwukierunkowy ciąg pieszo - jezdny o szerokości 5,0 m. Nową nawierzchnię stanowić będzie starobruk o grubości 8 cm.

Prace prowadzone będą od marca do lipca 2019 roku. Koszt inwestycji to 1,07 mln zł. Wykonawcą robót jest Firma Budowlano-Drogowa Prasbet Sp.j.

Przepraszamy za utrudnienia i apelujemy o ostrożną jazdę!

 

Mapka objazdu
Mapka objazdu
DRMG