PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Duże zmiany w ruchu na Stogach

Duże zmiany w ruchu na Stogach
W piątek wieczorem, 7 lutego planowane jest wprowadzenie zmian w tymczasowej organizacji ruchu na Stogach. O godzinie 23.30 zostanie otwarte połączenie ul. Siennej z ul. Wosia Budzysza. Jednocześnie zostanie zamknięty fragment ul. Stryjewskiego wraz ze skrzyżowaniem z ul. Skiby. Taka organizacja ruchu utrzyma się do końca maja.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Kierowcy, którzy będą jechali z okolic ul. Sucharskiego w kierunku Górek Zachodnich powinni kierować się ul. Sienną, która jest dwukierunkowa. Z kolei kierowcy jadący w kierunku plaży powinni poruszać się ul. Wosia Budzysza, która także jest dwukierunkowa. Ulica Zimna będzie drogą zamkniętą, bez możliwości wjazdu na ul.  Stryjewskiego.

Aby dostać się z ul. Siennej w okolice ul. Stryjewskiego będzie można wybrać objazd ul. Kaczeńce (wyłącznie dla samochodów osobowych) bądź włączyć się z ul. Siennej w ul. Wosia Budzysza.

Ponadto od piątku, 7 lutego  zamknięty będzie chodnik na wysokości Elektromontażu.

Utrudnienia na Stogach związane są z trwającą przebudową linii tramwajowej. Więcej na temat zadania na naszej stronie: http://www.drmg.gdansk.pl/index.php/aktualnie-realizujemy/274-linia-tramwajowa-stogi

mapa stogi 1
 
DRMG
Aneta NiezgodaUrząd Miejski w GdańskuDyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska
Aneta Niezgoda - najnowsze