PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

LODOŁAMACZE 2014

LODOŁAMACZE 2014
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Lodołamacze 2014

W ramach Kampanii na rzecz zatrudniania osób niepełnosprawnych Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych, której twórcą jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych organizuje IX edycję Konkursu LODOŁAMACZE 2014.

Celem Konkursu jest nagrodzenie firm wyróżniających się szczególnym zaangażowaniem w problematykę zatrudniania osób niepełnosprawnych. LODOŁAMACZ to firma, która przełamuje stereotypy i uprzedzenia oraz integruje osoby niepełnosprawne, a także wyróżnia się ciągłym podnoszeniem standardów miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych.

Do udziału w Konkursie zaproszeni są wszyscy pracodawcy: firmy, instytucje, organizacje - bez względu na reprezentowaną branżę i wielkość.
Formularze zgłoszeniowe należy złożyć do 15 sierpnia br. W 9 miastach etapy regionalne zakończy uroczysta gala. Natomiast na Gali Ogólnopolskiej, która odbędzie się 8 października w Zamku Królewskim w Warszawie, wyłonieni zostaną zwycięzcy, którzy przeszli do etapu ogólnopolskiego. W konkursie można startować w trzech kategoriach: zakład pracy chronionej, otwarty rynek oraz instytucja. 

Więcej informacji na temat konkursu http://www.lodolamacze.info.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1176&Itemid=1

 

Monika Grochulska