Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Zapraszamy na energetyczne śniadanie technologiczne.

Gdańsk Convention Bureau zaprasza na kolejne szkolenie z cyklu "Trójmiejskiej Akademii Organizatora Spotkań Biznesowych - "Technology Powered Breakfast", które odbędzie się 20 czerwca w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO.

A
A

Gdańsk Convention Bureau zaprasza na kolejne szkolenie z cyklu "Trójmiejskiej Akademii Organizatora Spotkań Biznesowych - "Technology Powered Breakfast", które odbędzie się 20 czerwca w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO.

W spotkaniu, skierowanym do trójmiejskiej i ogólnopolskiej branży turystycznej i eventowej, udział weźmie trzech zagranicznych prelegentów - profesjonalistów z zakresu wykorzystywania nowych technologii oraz mediów społecznościowych w przemyśle spotkań. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się m.in. jak sprawić, aby organizowany event został jak najlepiej zapamiętany (grywalizacja, spotkania hybrydowe), poznają siłę, która drzemie w mediach społecznościowych i którą warto (trzeba!) wykorzystać oraz usłyszą, jak ważnym trendem w turystyce biznesowej są aplikacje mobilne (wie o tym Gdańsk Convention Bureau, dlatego podczas szkolenia będzie wykorzystywana aplikacja GCBeVENT).

Osobny panel podczas spotkania poprowadzi Anna Górska, Prezes Zarządu Gdańsk Convention Bureau/GOT. Jego tematem przewodnim będą nowe trendy w turystyce biznesowej dotyczące m.in. wykorzystania nowych technologii, tzw. storytelling, generacji "L" i jej potrzeb, jak również innowacyjnych sal konferencyjnych i wielu innych.


----------------------------------------------------------------------------------------------------

Program spotkania:

8:30 - 9:00 Rejestracja uczestników
 
9:00 - 10:00 Shuli Golovinsky, CEO Newtonstrand "Innovative ways to generate new revenue"
(case studies efektywnego wykorzystywania nowych technologii i mediów społecznościowych)
 
10:00 - 11:00 Adi Ben Nesher, Content Architect, Event Skills "Meetings and events technologies"
(jak urozmaicić event - wykorzystanie grywalizacji, wirtualnych prezentacji, organizacja spotkań hybrydowych)
 
11:00 - 12:00 Carsten Pleiser, Sales Director EMEA, Etouches "The Future of event technology"
(przyszłość wykorzystania technologii, w tym aplikacji mobilnych podczas eventów)
 
12:00 - 13:00 Anna Górska, Prezes Zarządu GOT/GCB "Nowe trendy w turystyce z uwzględnieniem przemysłu spotkań" (na czym polega skuteczna komunikacja, czym jest questing, multitasking, FOMO i JOMO, dlaczego "kuszenie" jest trendy)
 

Szkolenie odbędzie się w języku angielskim.

Dla członków Gdańskiej Organizacji Turystycznej udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY! Dla pozostałych chętnych koszt udziału w szkoleniu wynosi 99,00 zł netto.


 

Formularz rejestracyjny znajduje się TUTAJ

WIĘCEJ INFORMACJI (2 KB)