Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla branży turystycznej - zostały ostatnie miejsca

Zostały ostatnie miejsca na bezpłatne szkolenie z cyklu Trójmiejska Akademia Organizatora Spotkań Biznesowych! Zapraszamy 8 grudnia 2011 do Hotelu Radisson Blu w Gdańsku. Szkolenie rozpoczynamy o godz. 10.00

A
A

Zostały ostatnie miejsca na bezpłatne szkolenie z cyklu Trójmiejska Akademia Organizatora Spotkań Biznesowych! Zapraszamy 8 grudnia 2011 do Hotelu Radisson Blu w Gdańsku. Szkolenie rozpoczynamy o godz. 10.00.

Temat szkolenia: Nowoczesne formy promocji destynacji na rynkach zagranicznych. Aktualne trendy w turystyce biznesowej.

Szkolenie poprowadzi Rob Davidson

Rob jest aktualnie wykładowcą na University of Greenwich, gdzie wykłada na temat przemysłu spotkań. Głównym obszarem jego specjalizacji jest właśnie turystyka biznesowa, na temat której pisze do prasy fachowej jako espert w tej dziedzinie. Prowadzi również własną działalność kosultingową.  Rob jest regularnie zapraszany na międzynarodowe konferencje jako prelegent i ekspert w dziedzinie trendów w turystyce biznesowej. Od 2002 roku jest zatrudniony jako aalityk branży turystycznej przez Reed Travel Exhibitions. Podczas corocznych targów EIBTM w Barcelonie przedstawia roczne sprawozdanie `The EIBTM Industry Trends Report` dotyczące obecnych i przyszłych trendów rozwoju turystyki biznesowej na całym świecie. W lutym 2005 roku został mianowany 'Meetings and Incentive Personality of the Year 2005', a każdego roku, w ciągu ostatnich pięciu lat, znajduje sie wśród 50 najbardziej wpływowych ludzi w przemyśle spotkań w Wielkiej Brytanii według magazynu Conference & Incentive.

Spotkanie jest wspaniałą okazją do spotkania z branżą, wymiany doświadczeń, nawiązania współpracy oraz poznania aktualnych światowych kierunków rozwoju turystyki biznesowej.Trójmiejska Akademia Organizatora Spotkań Biznesowych to 8 bezpłatnych zaplanowanych na 2010 i 2011 rok szkoleń realizowanych w ramach Projektu "Promocja turystyki biznesowej jako markowego produktu Gdańska i Pomorza" dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego 2007-2013.

Szkolenia adresowane są przede wszystkim do osób, które organizują konferencje, przygotowują oferty, obsługują spotkania biznesowe, szkolenia, ale nie tylko.
W szczególności zapraszamy:
- Specjalistów ds. organizacji imprez w biurach podróży, agencjach eventowych,
- Planistów konferencji w stowarzyszeniach i instytucjach,
- Profesjonalnych Organizatorów Konferencji,
- Hotelarzy z działów ds. bankietów, konferencji, marketingu.

Patronat medialny nad Trójmiejską Akademią Organizatora Spotkań Biznesowych objęło branżowe wydawnictwo MICE Poland.

Szkolenie odbywać się będzie w języku angielskim - zapewniamy tłumaczenie symultaniczne.

W celu zarejestrowania się na szkolenie należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (359 KB) i odesłać go faxem na nr 058 301 66 37 lub na adres e-mail: pawlowska@gdanskconvention.pl do dnia 6 grudnia 2011 r. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.