Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

VIII Konferencja Project Management na Uniwersytecie Gdańskim już 22 kwietnia

Konferencja Project Management – skuteczne zarządzanie biznesem to bezpłatne, dwudniowe wydarzenie, co roku odbywające się na Uniwersytecie Gdańskim. Organizowana od siedmiu lat, systematycznie zyskuje popularność, przyciągając coraz większe ilości uczestników.

A
A

22 kwietnia rozpoczyna się VIII Konferencja Project Management – skuteczne zarządzanie biznesem, bezpłatne, dwudniowe wydarzenie, co roku odbywające się na Uniwersytecie Gdańskim. Organizowana od siedmiu lat, systematycznie zyskuje popularność, przyciągając coraz większe ilości uczestników.

PM_konfa
PM_konfa
MZ

Konferencja podzielona jest na 2 dni – dzień pierwszy to liczne prelekcje, wystąpienia oraz case study’s prezentowane przez doświadczonych managerów. Dzień drugi, to okazja aby zmierzyć się z wyzwaniami podczas warsztatów oraz gier symulacyjnych, przeprowadzanych przez znakomitych trenerów i coach’ów.

Projekt Konferencja Project Management – skuteczne zarządzanie biznesem jest projektem konferencyjno – szkoleniowym Koła Naukowego Strateg działającego w ramach struktur Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.

Więcej informacji na stronie: www.konferencjapm.pl
Facebook: www.facebook.com/konferencjapm

I dzień http://konferencjapm.evenea.pl/

II dzień
Sesja poranna: http://konferencjapmrano2015.evenea.pl/
Sesja popołudniowa: http://konferencjapmpopoludnie2015.evenea.pl/

Monika Zdroik (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej
Referat Promocji Gospodarczej
Koordynator projektu "Study in Gdansk"