Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

VIII edycja Young Business Festival - największy festiwal młodej przedsiębiorczości w Polsce

W dniach 19 - 21 października w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym i Olivia Business Centre odbędzie się Young Business Festival - jedno z największych wydarzeń dotyczących młodej przedsiębiorczości i samorozwoju w Polsce.

A
A

YBF  to  jedno  z  największych  w  Polsce  wydarzeń  dotyczących  przedsiębiorczości  i  samorozwoju,  a tegoroczna  edycja  potrwa  3  dni,  z  czego  każdy  to  zetknięcie  praktyki  z  teorią  oraz  możliwość zaprezentowania  alternatywnych  ścieżek  rozwoju  w  poszczególnych  etapach  kariery.

Young Business Festival
Young Business Festival
MZ

Celem Young Business Festival jest między innymi pokazanie młodym mieszkańcom północnej Polski jak zaczynali najlepsi i jak pójść ich śladem. YBF jest świetną okazją do innego spojrzenia na zarządzanie firmą oraz uzyskania wskazówek jak stawiać kroki w świecie biznesu oraz jak rozwijać biznes już istniejący. To właśnie do nich kierowany jest pierwszy dzień festiwalu, który skupi się na tematyce motywacji. Prelegenci będą inspirować i motywować uczestników do działania i realizacji swoich celów. Drugi dzień został poświęcony tematyce marketingu i Social Media. Uczestnicy zapoznają się z tajnikami skutecznej reklamy oraz obecności w mediach społecznościowych.  Podczas trzeciego dnia doświadczeni przedsiębiorcy postarają się przekazać  cenne wskazówki oraz porady, dzięki którym udało im się dostać na szczyty kariery.

Udział w wydarzeniu jest w pełni bezpłatny. Organizatorem cyklu prelekcji i warsztatów jest Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto.

Monika Zdroik (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej
Referat Promocji Gospodarczej
Koordynator projektu "Study in Gdansk"