Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Trwa IV edycja konkursu Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju

Trwa IV edycja konkursu Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju. Projekt jest realizowany nieprzerwanie od 2008 roku. Udział w konkursie dla firm mikro, MŚP, gmin, oraz organizacji pozarządowych i innych podmiotów jest bezpłatny na wszystkich etapach.

A
A

Trwa IV edycja konkursu Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju www.liderzyinnowacji.pl. Projekt jest realizowany nieprzerwanie od 2008 roku. Udział w konkursie dla firm mikro, MŚP, gmin, oraz organizacji pozarządowych i innych podmiotów jest bezpłatny na wszystkich etapach.

Uczestnikami konkursu mogą być następujące grupy kandydatów:

         Grupa 1 - przedsiębiorcy (firmy - mikro, małe, średnie, duże),

         Grupa 2 - gminy (wiejskie, miejsko-wiejskie, miejskie),

         Grupa 3 - organizacje pozarządowe (fundacje, stowarzyszenia), inne organizacje i podmioty.

Tytuły zostaną przyznane w następujących kategoriach:

Innowacyjna firma, Innowacyjny produkt, Innowacyjna usługa, Innowacyjna gmina, Innowacyjna organizacja, Innowacyjny projekt unijny, Dynamicznie rozwijająca się firma oraz w nowej kategorii Wizjoner IT. Nowa kategoria dotyczy oceny obecnego oraz przyszłego potencjału w rozwoju infrastruktury IT w ocenianym podmiocie.

Ankiety będą przyjmowane w trybie ciągłym do 30.09.2011r.
Dla zwycięzców konkursu, partnerzy projektu zapewniają atrakcyjne nagrody.

Wszelkie informacje na temat konkursu są dostępne na stronie konkursu www.liderzyinnowacji.pl oraz w Biurze Konkursu pod adresem:
Fundacja Innowacji i Rozwoju, Al. Jerozolimskie 87, 02-001 Warszawa,tel. (022) 621 30 00, e-mail: konkurs@fiir.org.pl.

Tegoroczna edycja konkursu Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju - 2011 została objęta Patronatem m.in. przez:
Biuro Komisji Europejskiej - Przedstawicielstwo w Polsce, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej, Marszałków poszczególnych województw z terenu kraju.

Partnerami tegorocznej edycji konkursu są:
Bank Pekao S.A., IBM Polska, - Asseco Business Solution S.A., Lenovo Technology Polska, Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.

Jesteśmy do państwa dyspozycji w celu odpowiedzi na ewentualne dodatkowe pytania, które prosimy kierować na konkurs@fiir.org.pl lub media@fiir.org.pl (kontakt dla przedstawicieli mediów). Istnieje możliwość przesłania znacznie poszerzonych materiałów przygotowanych w formatach oczekiwanych przez poszczególne media.


Pobierz Ankietę dla MŚP Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju (657 KB)

Pobierz Ankietę dla Gmin Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju (376 KB)

Pobierz notatkę o konkursie (78 KB)


Liczymy, że nasza inicjatywa spotka się z Państwa zainteresowaniem.

logo_kliir
logo_kliir
MH