Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Trójmiejskie Targi Motoryzacyjne

19 i 20 września 2009 w hali nr 5 na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich przy ul. Beniowskiego odbędzie się święto motoryzacji.

A
A

19 i 20 września 2009 w hali nr 5 na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich przy ul. Beniowskiego odbędzie się święto motoryzacji.

Impreza ta, jak podkreślają organizatorzy, ma być czymś więcej niż prezentacją pojazdów. Motoryzacja to pojęcie szersze. Żeby wsiąść i jechać trzeba mieć nie tylko uprawnienia, ale odpowiedzialność i wyobraźnię. Dlatego Targi to również promowanie kultury na drodze i odpowiednich zachowań np. informacji o udzieleniu pierwszej pomocy. Na targach będą obecni eksperci, którzy doradzą nie tylko na temat zakupu nowości, ale serwisu już użytkowanych pojazdów.

Na Trójmiejskich Targach Motoryzacyjnych zapowiedzieli swoją obecność dealerzy samochodów osobowych, fan kluby motoryzacyjne, sprzedawcy i miłośnicy motorów oraz instytucje związane z motoryzacją.
Patronat nad imprezą objęło Miasto Gdańsk, które również pojawi się w charakterze wystawcy.

Nie zabraknie atrakcji dla młodszych fanów motoryzacji - jak mówią badania rynkowe, to dzieci i młodzież, czyli przyszli kierowcy, mają coraz większy wpływ na zakup pojazdów. Dla maluchów, natomiast, będzie mini plac zabaw, z atrakcjami, tak aby rodzice mogli zostawić swoje pociechy pod opieką i skupić się na wystawie.

Impreza ma mieć charakter familijny, dlatego organizatorzy przewidzieli bilety ze zniżkami dla rodzin, a jeden z wystawców przygotował niespodziankę z myślą o płci pięknej.

Więcej informacji na stronie www.3tm.com.pl.

Edyta Tombarkiewicz / Biuro Prasowe