Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Tech.3camp w Olivia Sky Club!

A
A

Nowy rok przynosi spore zmiany. Od teraz spotkania tech geeków będą odbywać się w nowej lokalizacji. Najbliższe spotkanie tech.3camp odbędzie się we wtorek, 13 stycznia o godz. 18.00 w centrum konferencyjnym Olivia Sky Club, na 12 piętrze budynku Olivia Tower.

Na najbliższym tech.3campie, specjaliści w dziedzinie technologii front-end  opowiedzą m.in. o wykorzystaniu AngularJS w dużych projektach, odtwarzaniu multimediów w HTML5 oraz praktycznym zastosowaniu React.js do zamiany starego kodu na nowoczesne rozwiązania modułowe. W gronie zaproszonych prelegentów znajdą się reprezentanci Grupy Wirtualna Polska: Front-End Architect & Full Stack Developer Rafał Filipek, Senior Front-end Developer Adam Szabłonowski, Front-end Developer Łukasz Rosa oraz reprezentant grupy GoldenLine: Front-end developer i architekt Karol Jastrzębowski.

Agenda spotkania:
17:30 - 18:00 Rejestracja uczestników
18:00 - 18:45 Rafał Filipek, Grupa WP, AngularJS (nie) nadaje się do dużego projektu
18:45 - 19:15 Adam Szabłowski, Łukasz Rosa, Grupa WP, Odtwarzanie multimediów w HTML5, czyli Player przez duże „P”
19:15 - 19:45 Karol Jastrzębowski, GoldenLine, Reakcja łańcuchowa, czyli React.js w praktyce

Wstęp bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja: https://tech3camp13stycznia.konfeo.com

Ze względu na ograniczenia techniczne i procedury organizacyjne obowiązujące w Olivia Business Centre, organizatorzy proszą o punktualne przybycie. Rejestracja rozpoczyna się już o godz. 17:30. Pierwszeństwo będą miały osoby zarejestrowane internetowo. Po godz. 18:00 rejestracje internetowe zostaną anulowane.

Projekt 3camp to cykl trójmiejskich spotkań dla pasjonatów marketingu, nowych technologii oraz IT, zwanych tech geekami. Spotkania odbywają się na zasadzie „Barcamp”, gdzie środowisko związane z branżą internetową integruje się i wymienia doświadczeniami.  Każde spotkanie podzielone jest na dwie części: konferencyjną (cykl 4 prezentacji, trwających około 30 minut) oraz networkingową, gdzie można nawiązać nowe kontakty. Zgodnie z ideą spotkań, każdy chętny może zaprezentować swój pomysł, projekt, ideę bądź firmę.

Więcej informacji:
http://tech.3camp.pl/

http://tech.3camp.pl/
http://tech.3camp.pl/
http://tech.3camp.pl/

 

Justyna Michalkiewicz (0)
GdanskLAB