Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Targi Construct Canada 2011

23 edycja największych w Kanadzie i jednych z największych w Ameryce Północnej targów budowlanych Construct Canada odbędzie się w Toronto w dniach 30 listopada - 2 grudnia 2011 r.

A
A

23 edycja największych w Kanadzie i jednych z największych w Ameryce Północnej targów budowlanych Construct Canada odbędzie się w Toronto w dniach 30 listopada - 2 grudnia 2011 r.

W ubiegłorocznej edycji targów udział wzięło ponad 1050 wystawców; w ramach targów odbywają się również liczne konferencje i spotkania poświęcone najnowszym trendom w budownictwie i projektowaniu, produktom, usługom i technologiom z branży oraz zarządzaniem nieruchomościami i innym tematom.

Targi te stanowią doskonałą okazję bezpośredniego zaprezentowania produktów, rozwiązań technicznych i profilu firmy. Construct Canada przyciąga co roku ponad 25 tys. zwiedzających, do których należą m.in.:

  • przedstawiciele biur architektonicznych i projektowych, poszukujących nowych produktów, rozwiązań technologicznych w budownictwie, nieznanych materiałów wykończeniowych itd.,
  • potencjalni dystrybutorzy lub przedstawiciele handlowi, zainteresowani nawiązaniem kontaktów z zagranicznymi firmami, w celu reprezentowania firmy oraz sprzedaży produktów na rynku kanadyjskim, jak również przedstawiciele hurtowni i sieci sklepów;
  • projektanci wnętrz i architekci,
  • indywidualni odbiorcy, poszukujący produktów do swoich domów i mieszkań,
  • przedstawiciele administracji rządowej, gmin i społeczności lokalnych, odpowiedzialni za inwestycje lokalne (np. remonty szkół, placówek ochrony zdrowia, obiektów sportowych, itd.)
  • profesjonaliści branży budowlanej i wykończeniowej bezpośrednio wykonujące prace budowlane, remontowe, itd., często doradzający inwestorom wybór konkretnych materiałów,
  • deweloperzy i właściciele nieruchomości planujący inwestycje budowlane,
  • producenci i dystrybutorzy sprzętu, narzędzi, środków transportu, itd.

Targi Construct Canada 2011 stanowić będą doskonałą okazję do zaprezentowania firmy i jej oferty oraz do nawiązania kontaktów biznesowych.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Konsulatu Generalnego RP w Montrealu będzie prowadził podczas targów, w sekcji ?HomeBuilder&Renovator?, stoisko informacyjno-promocyjne, na którym prezentowane będą materiały promujące polską gospodarkę, polską branżę budowlaną, wykańczania wnętrz itp. oraz produkty eksportowe polskich przedsiębiorstw.

Zapraszamy do wzięcia udziału w targach w charakterze wystawcy lub przesłania materiałów celem wystawiania (bezpłatnego) na stoisku prowadzonym przez WPHI.

Informujemy, że istnieje możliwość umieszczenia na stoisku informacyjnym WPHI materiałów promujących polskie firmy z branży budowlanej. Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie katalogów, broszur, ulotek oraz płyt cd/dvd o firmie oraz oferowanych produktach (w języku angielskim).

 

Materiały prosimy przesyłać na adres:

Délégation Commerciale de la Pologne au Canada/Trade Commissioner?s Office of Poland in Canada

3501 Avenue du Musée

Montreal, Quebec

H3G 2C8 Canada

Szczegółowe informacje na temat targów Construct Canada 2011 dostępne są na stronie: http://www.constructcanada.com/