Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Szkolenia: Planowanie strategiczne w rozwoju innowacji

Organizowane w GPN-T wydarzenie ma na celu przekazanie przedsiębiorcom i naukowcom wiedzy i umiejętności z zakresu podstawowej wyceny technologii i przedsiębiorstwa.

A
A

Jak skutecznie wyceniać technologie? Która metoda wyceny będzie optymalna? Jaka jest rola odpowiedniej wyceny w zarządzaniu strategicznym? Wokół tych zagadnień koncentrować się będą szkolenia, które zaplanowano na 14 i 15 maja w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Rośnie rola innowacji, wiedzy i nauki w kreowaniu wzrostu gospodarczego i podnoszeniu konkurencyjności. To od skutecznej współpracy nauki i biznesu zależy w znacznym stopniu sukces polskiej gospodarki. 

Organizowane w GPN-T wydarzenie ma na celu przekazanie przedsiębiorcom i naukowcom wiedzy i umiejętności z zakresu podstawowej wyceny technologii i przedsiębiorstwa.

14 maja odbędzie się szkolenie dla przedstawicieli firm, zaś 15 maja – dla naukowców. Zajęcia poprowadzi dr Karol Śledzik, adiunkt w Katedrze Bankowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz pracownik Centrum Transferu Technologii UG.

Zgłoszenie udziału w szkoleniach można przesyłać do 13 maja br. na adres a.marzec@innobaltica.eu. 

Liczba miejsc ograniczona. Organizator zapewnia bufet w formie przerwy kawowej (możliwość lunchu w bufecie ROMA, Budynek C GPNT).

Data: 14.05.2015 – Biznes 15.05.2015 - Nauka
Miejsce: InnoBaltica, Gdański Park Naukowo-Technologiczny, Budynek A, IV piętro
Godziny: 8.30 – 17.30

Szczegółowy program szkoleń dostępny pod adresem:

http://www.innobaltica.eu/pl/aktualnosci/program-ksztalcenia-planowanie-strategiczne-w-rozwoju-innowacji

Tomasz Nadolny (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta
Doradca Prezydenta