Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Startup Contest na InfoShare - miliony euro na wyciągnięcie reki!

A
A

Do 4 maja został przedłużony termin składania wniosków na Startup Contest powered by STARTER, który odbędzie się podczas tegorocznej edycji Infoshare (11 i 12 czerwca w AmberExpo). Zwiększyła się również pula nagród. Na zwycięzcę czeka 20 000 euro w gotówce, a w puli dla najlepszych startupów 1 000 000 euro od inwestorów.

Ponad 3500 uczestników i 80 prelegentów z całego świata, networking na bursztynowej PGE Arena, specjalna strefa dla globalnych startupów i międzynarodowych inwestorów – Startup Zone powered by STARTER, wydarzenia kulturalne i plenerowe.

9. edycja infoShare to moc wydarzeń!

W kreatywnej przestrzeni Miasta Gdańsk spotkają się ponownie przedsiębiorczy, twórczy specjaliści oraz CEO nie tylko z Polski, ale i całej Europy – wyjaśnia Grzegorz Borowski, jeden z organizatorów z Fundacji infoShare. Dobór gości specjalnych i prelegentów z całego świata tylko potwierdza naszą konsekwencję w poszerzaniu spektrum merytorycznego konferencji, zwiększając jednocześnie jej zasięg. Od pierwszej edycji w roku 2007, rozwinęliśmy infoShare do imponujących rozmiarów.

Podczas tegorocznej edycji infoShare 2015 możliwy będzie udział nie tylko w wykładach, ale także warsztatach oraz panelach dyskusyjnych - związanych z tematyką: software development (frontend oraz backend), UX design, digital marketing, entrepreneurship itp. Obowiązuje podział związany z tematycznymi ścieżkami – na Main i Tech Stage, Startup Stage oraz Workshop. InfoShare 2015 to ponownie przede wszystkim merytoryka, networking, idee, twórcy oraz międzynarodowe sukcesy.

Startupy biorące udział w Startup Zone powered by Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER będą mogły zaprezentować swój pomysł i zainteresować nim inwestorów na kilka sposobów. Jednym z  nich jest udział w Startup Contest, rywalizacja o tytuł najlepszego startupu. Największą atrakcją konkursu, oprócz 20 000 euro w gotówce – nagrody ufundowanej dla zwycięzcy Startup Contest przez Prezydenta Miasta Gdańska – i puli środków na inwestycje od inwestorów o łącznej wartości aż 1 000 000 euro na rozwój najlepszych startupów, jest możliwość reprezentacji Polski na międzynarodowym finale konkursu Creative Business Cup w Kopenhadze!

- Jest o co walczyć! Ale też warto podkreślić, że Startup Zone powered by STARTER to nie tylko bardzo atrakcyjne nagrody, ale i masa cennych dla rozpoczynających swój biznes informacji i możliwość spotkania ważnych nazwisk startupowego świata.– mówi Agnieszka Meller ze STARTERA.

W ramach Startup Zone przygotowano również strefę wystawienniczą Startup Expo – przestrzeń gromadzącą najbardziej innowacyjne projekty z całego świata.

Organizatorzy zapraszają do rejestracji na stronie www.infoshare.pl oraz uzupełnienia swojego profilu w aplikacji networkingowej. Wybrane formy uczestnictwa to dodatkowe atrakcje i korzyści, które można wykorzystać nie tylko podczas infoShare 2015.

Justyna Michalkiewicz (0)
GdanskLAB