Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

STARTER zaprasza dzieci i młodzież na Dzień Otwarty

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER zaprasza dzieci i młodzież na Dzień Otwarty do swojej siedziby przy ul. Lęborskiej 3b. Wydarzenie odbędzie się 7 września w godzinach 11:00-14:00.

A
A

Na ten dzień STARTER przygotował mnóstwo atrakcji, m.in.: naukę programowania  w języku Scratch, wspólne tworzenie makiety, na której powstanie osiedle marzeń, trening techniki Parkur pod czujnym okiem opiekunów, a także fascynujące eksperymenty z Centrum Hewelianum. W programie także projektowanie rowerowych kamizelek odblaskowych, wystawa pierwszych komputerów, zagadkowe koło fortuny i wiele innych.

Starter
Starter
MZ

- Podczas Dnia Otwartego chcielibyśmy pokazać, że STARTER to nie tylko miejsce, które wspiera wyłącznie „dorosłą” przedsiębiorczość, ale też przystań bliska dzieciom i młodzieży. U nas nie sposób się nudzić! Liczne projekty, które realizujemy przez cały rok to dobra okazja na kreatywne i wartościowe spędzenie czasu, a także szansa na lepszy start w przyszłą zawodową karierę – mówi Małgorzata Jasnoch, CEO Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości działa już blisko 3 lata. W swojej ofercie STARTER PLAY proponuje młodym mieszkańcom Gdańska uczestnictwo w projektach, które są nie tylko wielką przygodą, ale które pobudzają ciekawość świata i inspirują do poszukiwania odpowiedzi poprzez zabawę i gry biznesowe.

Działam Twórczo, In Business, DYI Youth Generation, Gdańsk Business Week, Grywalizacja Biznesowa? Jeśli te nazwy brzmią Ci jeszcze obco, zajrzyj na stronę www.inkubatorstarter.pl i dowiedz się, co możesz zaoferować swojemu dziecku razem z Gdańskim Inkubatorem Przedsiębiorczości STARTER.

Szczegóły na stronie: http://inkubatorstarter.pl/dzialamtworczo/dzien-otwarty

Monika Zdroik (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej
Referat Promocji Gospodarczej
Koordynator projektu "Study in Gdansk"