Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Social Media Show w Starterze

A
A

Podczas gdy na świecie odbywać się będzie Social Media Week, Inkubator Przedsiębiorczości Starter zaprasza na zastrzyk wiedzy i pozytywnej inspiracji pod nazwą Social Media Show. Cztery dni inspirujących wystąpień z udziałem gwiazd polskiej sceny Social Mediów zaplanowano na 23-26 lutego.

Każdy dzień Social Media Show to nie tylko nowe, ale i różnorodne tematy, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Czterodniowe wydarzenie rozpocznie się 23 lutego od  poniedziałkowego Creative Morning z Michałem Góreckim, który opowie, jak zrobić pozytywny szum w social media.

Następnie, 24 lutego odbędzie się Social Media Communication, na których dowiemy się, jak media społecznościowe namieszały w ludzkiej komunikacji. Wstrząsać świadomością będzie Marta Bednarska, która bazując na psychologii komunikacji pokaże inną stronę rosnącego wpływu social media na porozumiewanie się oraz Kamil Mirowski czyli Mr Social, który opowie o zmianach zachodzących w Customer Care i adaptacji firm do nich.

25 lutego, podczas Social Media & Old Media tematem przewodnim będzie to, że nowe nie jest versus stare, chociaż można to połączyć. Zaprezentują się Mariusz Pełechaty, Head of Social Media agencji Lemon Sky JWT, gdzie prowadził kampanie dla takich marek jak: Serce i Rozum, Eksperci Tesco, Tymbark, Tiger, czy Wyborowa oraz Andrzej Jaszczyszyn, który pracę z mikrofonem w Radiu Eska zamienił na zarządzanie Eską w social mediach.

Na zakończenie, 26 lutego odbędzie się spotkanie z cyklu Social Masters, podczas którego na scenie staną mistrzowie mediów społecznościowych - wśród nich Paweł Bielecki, który postara się pokazać jak (czasem przez przypadek) można stworzyć zaangażowaną społeczność, a nawet wytworzyć swego rodzaju ruch oraz Paweł Lipiec, który opowie o swoich przygodach przy współpracy z blogerami i vlogerami.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.

 

Więcej informacji:
http://sms.inkubatorstarter.pl/

smshow
smshow
smshow

Justyna Michalkiewicz (0)
GdanskLAB