Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Ruszył portal internetowy o pomorskich konferencjach.

Od niedawna, na stronie internetowej GCB można uzyskać kompleksową informację o turystyce biznesowej Pomorza.

A
A

Od niedawna, pod adresem www.gdanskconvention.pl można uzyskać kompleksową informację o turystyce biznesowej Pomorza.

Portal, oprócz kalendarza odbywających się w Regionie konferencji, zawiera statystyki turystyki biznesowej, informacje nt. organizatorów i usługodawców turystyki biznesowej oraz wyszukiwarkę obiektów konferencyjnych.

Poszukując idealnego miejsca na organizację konferencji należy wskazać planowaną liczbę uczestników konferencji. Za pomocą wyszukiwarki będzie można określić m.in. preferowany wystrój obiektu, preferowane usytuowanie (np. blisko morza, blisko dworca), dostęp do internetu lub stosowanie przez dany obiekt rozwiązań ekologicznych. Dodatkowo, za pośrednictwem strony internetowej można wysłać zapytanie do wybranego obiektu.

Gdańsk Convention Bureau na portalu informuje także o najnowszych światowych doniesieniach dotyczących turystyki biznesowej, produktach GOT i GCB oraz realizowanych projektach. Nowością jest również Program Ambasadorów Kongresów - program wyłania osoby, które przyczyniają się do zwiększenie rozpoznawalności Gdańska i Województwa Pomorskiego jako popularnego miejsca organizacji konferencji.

Portal dostępny jest w języku polskim i angielskim. To zaawansowane i szerokie źródło informacji dla planistów konferencji, zarówno z Polski, jak i zagranicy.

www.gdanskconvention.pl

Właścicielem i administratorem portalu jest Gdańsk Convention Bureau (GCB), komórka działająca w strukturach Gdańskiej Organizacji Turystycznej (GOT).

 
GCB_big
GCB_big
Marcin Hrynkiewicz