Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Rusza kolejna edycja konkursu ?NAJLEPSZE ZAJĘCIA Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCI?!

Przed Tobą niepowatarzalna szansa sprawdzenia jak poradziłbyś sobie w biznesie! Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

A
A

Jesteś otwarty, pomysłowy, lubisz współpracować?
Stwórz 3-osobowy zespół i pod opieką nauczyciela podejmij wyzwanie.
Rejestracja do 15 marca 2009.

Możesz wcielić się w rolę przedsiębiorcy i rozwiązywać realne problemy biznesowe - to ciekawsze i łatwiejsze niż mogłoby się wydawać!

W konkursie przewidziano bardzo atrakcyjne nagrody oraz uczestnictwo w regionalnym finale 'na żywo' w Gdańsku.

"Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości" to projekt stworzony specjalnie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Dzięki temu konkursowi uczą się przedsiębiorczości od strony, której nie mieli okazji jeszcze poznać - jak wykorzystać teorię w praktyce. NZP jest pierwszą inicjatywą pokazującą uczniom jak można efektywnie wykorzystywać zdobytą wiedzę ekonomiczną podczas nauki przedmiotu ?Podstawy Przedsiębiorczości", ponieważ aby wygrać, należy sprawnie posługiwać się nabytymi umiejętnościami, a w oparciu o poznane modele ekonomiczne rozwiązywać rzeczywiste problemy, jakie dotykają firmy działające na polskim rynku. Tylko dzięki swojej pomysłowości, współpracy oraz wiedzy będą mogli uzyskać najlepsze wyniki.

 

Projekt ma zasięg ogólnopolski i trwa od marca do początku kwietnia. Całość jest podzielona na 3 etapy: internetowy, finał regionalny i ogólnopolski.

Więcej informacji na stronie: www.najlepsze-zajecia.pl