Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Przekonaj nas! – Startup i Inwestor

Cykl warsztatów przygotowujących początkujących przedsiębiorców 
i startupy do spotkania z inwestorami.

A
A

W ostatnich miesiącach w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym – Strefie Startup Gdynia odbył się cykl warsztatów przygotowujących początkujących przedsiębiorców 
i startupy do spotkania z inwestorami. Jego uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się m.in. jak przygotować zapadającą w pamięć prezentację, jaką rolę w wystąpieniach odgrywa mowa ciała i jak w ciągu 3 minut skutecznie opowiedzieć o swoim pomyśle biznesowym.

Nabytą wiedzę i umiejętności uczestnicy będą mieli okazję przetestować 16 października podczas spotkania „Przekonaj nas! – Startup i Inwestor. Tête à tête”.

W programie prelekcje przedstawicieli funduszy inwestycyjnych. Nasze zaproszenie przyjęli przedstawiciele poznańskiego funduszu SpeedUp Group, krakowskiego akceleratora Hub:raum oraz trójmiejskich funduszy Black Pearls oraz Platinum Seed.

Swoimi doświadczeniami podzielą się także założyciele startupów: QuantumLab, które 
w pierwszym roku działania zebrało ponad milion złotych kapitału; Visuu uznanego przez JIC Innovation za jeden z dziesięciu najbardziej obiecujących startupów w Europie Środkowej 
i Wschodniej oraz Mustache.pl, które pozyskało dofinansowanie od dwóch funduszy inwestycyjnych: Protos Venture Capital i LMS Invest.

Uczestnicy dowiedzą się m.in. jakie znaczenie ma zespół w poszukiwaniu inwestora, co jest kluczowe dla inwestorów przy podejmowaniu decyzji i czy każdy startup potrzebuje do rozwoju Doliny Krzemowej.

Druga część wydarzenia to niepowtarzalna okazja dla wszystkich rozwijających swój pomysł na biznes do zaprezentowania go przed zaproszonymi inwestorami oraz startupami. Uczestnicy mogą liczyć na informację zwrotną, która pozwoli im lepiej przygotować się do pozyskiwania środków na rozwój pomysłu. Swoje pomysły zaprezentują m.in. osoby, które swoje projekty rozwijają w coworkingu w PPNT Gdynia.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na stronie PPNT

Rejestracja na wydarzenie: TUTAJ

Tomasz Nadolny (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta
Doradca Prezydenta