Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Nowoczesne narzędzie promocji biznesu powstało w Gdańsku

Baza przedsiębiorców w języku polskim i angielskim, w której rejestracja firmy (nawet jednoosobowej!) nic nie kosztuje ? powstała w Gdańsku. To portal www.GLOBBUSTER.com, w którym już dziś można umawiać telekonferencje!

A
A

Baza przedsiębiorców w języku polskim i angielskim, w której rejestracja firmy (nawet jednoosobowej!) nic nie kosztuje ? powstała w Gdańsku. To portal www.GLOBBUSTER.com, w którym już dziś można umawiać telekonferencje!

Portal jest wspólnym projektem Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. (InvestGDA) i Pomorskiej Specjalnej Strefą Ekonomiczną Sp. z o.o. (PSSE). Stworzyły one narzędzie ułatwiające nawiązywanie kontaktów przez firmy z województwa pomorskiego z firmami z innych regionów i krajów. Strona powstała jako część projektu dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Fundusze Rozwoju Regionalnego.

GB
GB
MH

GLOBBUSTER powstał z myślą o firmach pomorskich, które chcą korzystać z nowoczesnych narzędzi umożliwiających nawiązywanie kontaktów handlowych i usprawniających codzienną działalność handlową.

GLOBBUSTER jest miejscem, w którym można:

- nawiązywać kontakty z firmami w Polsce i w regionie

- przedstawić ofertę handlową zagranicznym kontrahentom

- nawiązać z nimi interakcję w formie aktywnych, przeprowadzanych w czasie rzeczywistym, prezentacji

- publikować swoje materiały promocyjne i marketingowe ? za darmo!

- wyszukiwać potencjalnych partnerów handlowych.

Strona GLOBBUSTER funkcjonuje w języku polskim i angielskim.

Darmowa promocja firmy, jej produktów i usług ? to główny atut GLOBBUSTER. Wystarczy założyć profil firmy i opisać jej działalność. Bezpłatna promocja wśród wybranych firm zarejestrowanych na stronie ? można wysyłać pocztę wewnętrzną do innych użytkowników. Łatwe jest też umawianie telekonferencji ? wystarczy założyć telekonferencję publiczną (dostępna dla wszystkich użytkowników) lub prywatną (dostępna tylko dla wybranych użytkowników strony). Każdy użytkownik GLOBBUSTER ma możliwość zakładania nieograniczonej liczby telekonferencji! Już wkrótce będzie też dostępna też możliwość pracy na dokumentach on-line.

InvestGDA (miejska spółka Miasta Gdańska) i PSSE skutecznie wspierają relacje biznesowe, przede wszystkim o charakterze międzynarodowym. Pozyskują inwestorów z całego świata oraz wspierają lokalny biznes w ekspansji na rynki zagraniczne ? promują region pomorski poza granicami naszego kraju.

Kontakt:

Małgorzata Zalewska, Kierownik Projektu, INVESTGDA, tel. 509 755 622

Anna Różycka, Główny Specjalista, Biuro Pozyskiwania Inwestorów, PSSE, tel.: 669 982 880

Małgorzata Zarzewska / InvestGDA

Dariusz Wołodźko / Biuro Prasowe