Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Największy Festiwal Młodej Przedsiębiorczości w Polsce odbył się w Gdańsku

"Jutro należy do ludzi działających od dzisiaj" to główne motto jednej z największej organizacji studenckiej w Polsce-Studenckie Forum Business Centre Club, która wspólnie z miastem Gdańsk oraz Samorządem Studentów Politechniki Gdańskiej w dniach 23-25.10 zorganizowała festiwal młodej przedsiębiorczości-Young Business Festival.

A
A

"Jutro należy do ludzi działających od dzisiaj" to główne motto jednej z największych organizacji studenckich w Polsce - Studenckiego Forum Business Centre Club, która wspólnie z miastem Gdańsk oraz Samorządem Studentów Politechniki Gdańskiej w dniach 23-25.10 zorganizowała Festiwal Młodej Przedsiębiorczości -Young Business Festival.

YBF
YBF
MZ

Wydarzenie odbyło się na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, Gdańskim Inkubatorze przedsiębiorczości Starter oraz w Olivia Business Centre w Sky Clubie i  skierowane było głównie do studentów i młodych przedsiębiorców, którzy chcieli zgłębiać swoją wiedzę z zakresu m.in. zarządzania projektami, marketingu czy prowadzenia własnego biznesu.

Uczestnicy wysłuchali łącznie 11 prelekcji i wzięli udział w 8 warsztatach prowadzonych przez doświadczonych szkoleniowców i biznesmanów. Wśród prelegentów wystąpili m.in. Rafał Brzoska - założyciel Paczkomatów, Michał Sadowski - prezes Brand24 oraz Dorota Raben - Prezes Zarządu Morskiego Portu Gdańsk SA.

Ostatnie kilka miesięcy pracy przy projekcie były bardzo intensywne. Cały zespół starał się angażować w przygotowania tak, by prelekcje i szkolenia na festiwalu Young Business Festival dostarczały nie tylko bardzo dużej wartości merytorycznej, ale były także sposobem na ciekawe spędzenie wolnego czasu, zawarciu nowych znajomości czy nawet poznania przyszłych partnerów biznesowych. Wspólny wysiłek się opłacił! W wydarzeniu uczestniczyło kilkaset studentów i młodych przedsiębiorców, którzy byli zachwyceni poziomem organizacji festiwalu - mówi Katarzyna Swat - koordynator projektu Young Business Festival.

Monika Zdroik (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej
Referat Promocji Gospodarczej
Koordynator projektu "Study in Gdansk"