Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Młode, aktywne firmy zdobywają nagrody

W ramach konkursu Dutch-Polish Trade Award (DPTA) z rąk Janusza Stańczyka, ambasadora Polski w Niderlandach, ?Young Entrepreneur Award?otrzymała nagrodę GOYELLO IT Services.

A
A

W ramach konkursu Dutch - Polich Trade Award (DPTA) GOYELLO IT Services otrzymało nagrodę z rąk Janusza Stańczyka, ambasadora Polski w Niderlandach, "Young Entrepreneur Award".

GOYELLO, założona przez Holendrów w listopadzie 2006 roku, kiedy powstały dwie siedziby w Polsce (Gdańsk) i w Holandii, w ciągu 3 lat urosła do firmy liczącej prawie 40 pracowników i otworzyła dodatkowe biuro w Gliwicach. Firma pomaga firmom obu krajów w realizacji innowacyjnych przedsięwzięć poprzez doradztwo i wdrożenia w zakresie IT.

Decyzją Parlamentu Europejskiego i Rady unii Europejskiej rok 2009 ogłoszono Europejskim Rokiem Kreatywności i Innowacji. Z tego względu w tegorocznej edycji szczególna uwaga poświęcona była właśnie tym dwóm aspektom działania przedsiębiorst kandydujących do tytułu zwycięzcy w plebistycie Dutch - Polish Trade Award. "Young Enterpreneur Award" to nowa kategoria w ramach DPTA, która powstała specjalnie po to, aby móc wyróżnić również stosunkowo młode firmy, odznaczające się wyjątkową aktywnością na rynku polskim i na rzecz rozwoju polsko-niderlandzkich relacji gospodarczych. Głównym organizatorem oraz gospodarzem tegorocznej edycji nagrody był Nyenrode Business Universiteit w Breukelen.