Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Konferencja WOCCU w roku 2012 odbędzie się w Gdańsku

W dniach 11 - 15 maja 2010 przedstawicielka WOCCU (Światowa Rada Unii Kredytowych) odbyła kolejną wizytę studyjną do Gdańska. Wiemy już, że konferencja odbędzie się w Gdańsku

A
A

Światowa Rada Unii Kredytowych WOCCU promuje zrównoważony rozwój unii kredytowych i instytucji finansowych na całym świecie, aby poprawić dostęp do wysokiej jakości i przystępnych cenowo usług finansowych. WOCCU działa w imieniu światowego systemu unii kredytowych i współpracuje z rządami krajowymi w celu poprawy regulacji prawnych.

Ta konferencja, gromadząca od 1200 do 2500 uczestników, to ogromny prestiż dla miasta, jak i całego regionu. Konkurowaliśmy z potęgami konferencyjnymi Europy, tym bardziej cieszy nas przyznanie konferencji miastu Gdańsk, które aktywnie walczy o silną pozycję wśród najlepszych destynacji biznesowych w Europie.

Dotychczasowe konferencje WOCCU miały miejsce w: Barcelonie, Hongkongu, Dublinie, Rzymie, Calgary, Brisbane, Nassau, Warszawie (2002), Killarney, Paryżu i Nashville. W 2012 delegaci zaproszeni zostaną do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. To idealny moment dla nas, dla miasta, dla regionu, dla lokalnych przedsiębiorstw by się wykazać i udowodnić, że Gdańsk to profesjonalizm, to innowacyjne podejście do biznesu, to gwarancja organizacji konferencji na najwyższym poziomie!

Gdańsk & Region - where business meets nabiera nowego znaczenia.