Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Kolejny rekomendowany PCO w naszym gronie

Tym razem tytuł otrzymał JOYTRIP.PL firma, która jako lokalny PCO, a zarazem DMC, zajmuje się kompleksową organizacją konferencji i kongresów - głównie na terenie Trójmiasta i Pomorza.

A
A

Tym razem tytuł otrzymał  JOYTRIP.PL  firma, która jako lokalny PCO, a zarazem DMC, zajmuje się kompleksową organizacją konferencji i kongresów - głównie na terenie Trójmiasta i Pomorza.

Bogate doświadczenie firmy powoduje, że JOYTRIP.PL www.pl.joytrip.eu świadczy usługi konferencyjne kompleksowo i profesjonalnie. W swojej ofercie posiadają także organizację gier miejskich oraz wyjazdów motywacyjnych.

Dodatkowo miło jest nam poinformować, że swoje rekomendacje przedłużyły firma SKOK Travel Sp. z o.o. i ATP activity Sp. z o.o. Przypominamy, również, że kilka dni temu szeregi rekomendowanych PCO zasiliła Grupa Travel. Lista aktualnych rekomendowanych Organizatorów Kongresów z pełnymi danymi kontaktowymi jest dostępna na stronie www.gdanskocnvention.pl w zakładce "Zorganizuj spotkanie".

Zachęcamy wszystkie podmioty zajmujące się organizacją konferencji i kongresów do współpracy. Szczegóły przystąpienia do systemu rekomendacji dostępne są na stronie www.gdanskconvention.pl w zakładce "Zorganizuj spotkanie" - Zostań PCO.

PCO JOYTRIP
PCO JOYTRIP
MH

Więcej informacji na temat programu rekomendacji udziela p. Adriana Kluczyńska, kluczynska@gdanskconvention.pl  tel. 58 3000 659.