Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Kolejne szkolenie z cyklu Trójmiejska Akademia Organizatora Spotkań Biznesowych

Z przyjemnością zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym szkoleniu z cyklu Trójmiejska Akademia Organizatora Spotkao Biznesowych, które odbędzie się 9 lutego 2011, godz. 9.00-16.00 w hotelu Gdańsk****, ul. Szafarnia 9, 80-755 Gdańsk

A
A

Z przyjemnością zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym szkoleniu z cyklu Trójmiejska Akademia Organizatora Spotkao Biznesowych, które odbędzie się 9 lutego 2011, godz. 9.00-16.00 w hotelu Gdańsk

Tematyka szkolenia:

Wykład: Jak glokalizacja i globalizacja wpływa na przemysł spotkań i branżę? Przygotowanie Polski oraz Gdańska i Regionu do większego udziału w rynku spotkań międzynarodowych.

Warsztat: Język angielski w obsłudze imprez biznesowych - konferencje, incentive travel, itp.

Prowadzący: Tom Hulton, IMEX Director of International Relations


 

?Trójmiejska Akademia Organizatora Spotkao Biznesowych to 8 bezpłatnych zaplanowanych na 2010 i 2011 rok szkoleń realizowanych w ramach Projektu "Promocja turystyki biznesowej jako markowego produktu Gdańska i Pomorza" dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego 2007-2013. Szkolenia adresowane są przede wszystkim do osób, które organizują konferencje, przygotowują oferty, obsługują spotkania biznesowe, szkolenia, ale nie tylko. W szczególności zapraszamy:

  • Specjalistów ds. organizacji imprez w biurach podróży, agencjach eventowych,
  • Planistów konferencji w stowarzyszeniach i instytucjach,
  • Profesjonalnych Organizatorów Konferencji,
  • Hotelarzy z działów ds. bankietów, konferencji, marketingu.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszenia na adres e-mail pawlowska@gdanskconvention.pl lub faxem na nr 058 301 66 37 do dnia 04 lutego 2011. Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejnośd zgłoszeo. Uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu.

Szkolenie odbywad się będzie w języku angielskim - zapewniamy tłumaczenie symultaniczne.

Patronat medialny nad Trójmiejską Akademią Organizatora Spotkao Biznesowych objęło branżowe wydawnictwo MICE Poland.