Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Karta Turysty najlepszym produktem Pomorza 2011

Karta Turysty zwyciężyła w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego na Top produkt Pomorza 2011

A
A

Karta Turysty zwyciężyła w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego na Top produkt Pomorza 2011

W plebiscycie zorganizowanym przez Dziennik Bałtycki odbyło się głosowanie czytelników (poprzez kupony drukowane w gazecie i SMSy) oraz głosowanie internautów (poprzez portal NaszeMiasto.pl). Decydujący głos mieli Członkowie 18-osobowej Kapituły konkursu. W tym najważniejszym głosowaniu, Karta Turysty ?Gdańsk - Sopot - Gdynia - Plus" zajęła pierwsze miejsce.

Dla Karty oraz jej operatora Gdańskiej Organizacji Turystycznej to nie lada sukces i wyróżnienie, tym bardziej że w konkursie doceniono promocję walorów turystycznych Gdańska i naszego regionu.  Karta istnieje od dwóch lat. Rozwój i promocja Karty to dynamiczny proces, dzięki któremu osiągane są coraz lepsze wyniki m.in. w sprzedaży oraz w komunikacji z odbiorcami działań marketingowych. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy oddali głosy na Kartę Turysty!

Karta Turysty to bogata oferta atrakcji skierowana do każdego turysty nie zależnie od wieku, czy też miejsca zamieszkania. Z oferty mogą korzystać zarówno turyści lokalni jak i napływający, ponieważ oferta jest bardzo elastyczna. Karta jest bardzo atrakcyjna pod względem rodzajowym: normalna, grupowa, 24 lub 72 godzinna. Zawiera trzy rodzaje biletów: turystyczny (w cenie karty są wejścia do 24 muzeów oraz ZOO), komunikacyjny (bilet metropolitalny na komunikacje miejską oraz SKM od Pruszcza Gdańskiego do Wejherowa) oraz zniżkowy (rabaty u blisko 200 obiektów). Co ważne bilet zniżkowy jest ważna do końca emisji Karty w danym sezonie, czyli turysta wykorzystując ofertę czasową może jeszcze długo cieszyć się ofertą rabatową. Więcej o Karcie na www.gdansk4u.pl/karta

karta turysty
karta turysty
MH