Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

INNO3city – Arena Liderów

29 maja w Sopocie odbędzie się IV międzynarodowa konferencja dedykowana rozwojowi innowacyjności.

A
A

29 maja w Sopocie odbędzie się IV międzynarodowa konferencja dedykowana rozwojowi innowacyjności. Wśród gości znajdą się m.in. Elżbieta Bieńkowska, Jerzy Buzek,  Roman Polko, Ewa Błaszczyk, Rafał Brzoska i Simon Dolan. W trakcie paneli dyskusyjnych i warsztatów goście konferencji opowiedzą o zarządzaniu w swoich organizacjach oraz o wyzwaniach związanych z byciem liderem. Uczestnicy wydarzenia spróbują odkryć sekrety sukcesu polskich i światowych przywódców, a także przedyskutują najnowsze trendy w zarządzaniu innowacyjnymi organizacjami.

Spotkanie to świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów i networkingu, bowiem organizatorzy zakładają przybycie ponad 400 uczestników. Ciekawym wydarzeniem towarzyszącym będzie mecz w piłkę nożną, rozegrany między reprezentantami Nauki i Biznesu.

Konferencja odbędzie się 29 maja na Hipodromie w Sopocie (w godzinach 9:30-17:30). Udział w niej jest bezpłatny. Zainteresowani mogą zarejestrować się przez formularz dostępny na stronie http://inno3city.pl/

Szczegółowy program wydarzenia:

http://inno3city.pl/wp-content/uploads/2015/04/INNO3city2015_Program.pdf

Organizatorem Konferencji jest InnoBaltica Sp. z o.o., będąca ośrodkiem koordynacji, informacji, wiedzy, edukacji i promocji innowacji, współtworzona przez Województwo Pomorskie, Miasto Gdańsk, Miasto Gdynię, Uniwersytet Gdański, Politechnikę Gdańską oraz Gdański Uniwersytet Medyczny.

Tomasz Nadolny (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta
Doradca Prezydenta