Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Indie - kraj wielkich możliwości

Zapraszamy na konferencję "Polska – Indie. Perspektywy Współpracy Gospodarczej. Oczekiwania, szanse, wyzwania dla rozwoju relacji gospodarczych".

A
A

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych nawiązaniem współpracy z partnerami hinduskimi zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji „Polska – Indie. Perspektywy Współpracy Gospodarczej. Oczekiwania, szanse, wyzwania dla rozwoju relacji gospodarczych.”.

Konferencja organizowana przez Polsko – Indyjską Izbę Gospodarczą, Gdańską Agencję Rozwoju Gospodarczego InvestGDA oraz Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości jest wydarzeniem towarzyszącym uroczystościom 60. rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych między Polską a Indiami.

Spotkanie będzie okazją do poznania specyfiki rynku oraz korzyści i potencjalnych możliwości jakie daje współpraca pomiędzy partnerami gospodarczymi z obu krajów.Konferencja zorganizowana w centrum konferencyjnym Amber Expo rozpocznie się 15 kwietnia o godzinie 11.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej Izby: rejestracja.piig-poland.org lub drogą mailową na adres klaudia.gostynska@piig-poland.org.

Roti