Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Gdańsk na targach Expo Real w Monachium

W dniach 4-6 października br. Miasto Gdańsk uczestniczyło w 13tych Międzynarodowych Targach Inwestycyjnych Expo Real w Monachium

A
A

W dniach 4-6 października br. Miasto Gdańsk uczestniczyło w 13tych Międzynarodowych Targach Inwestycyjnych Expo Real w Monachium.

Gdańsk miał na targach swoje stoisko wspólnie z Miastem Sopot, Miastem Pruszcz Gdański oraz deweloperami - Ekolanem i TPS Otwarta Przestrzeń.

ExpoReal
ExpoReal
MH

Miasto prezentowało przede wszystkim projekty przeznaczone do realizacji w drodze partnerstwa publiczno - prywatnego, oferty nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż w drodze przetargu, a także projekty w toku - Stadion PGE Arena, projekty komunikacyjne prowadzone przez GIKE i ofertę Gdańskiej Agencji Rozwoju .

W Expo Real uczestniczyło w tym roku 37 tys. osób. Było 16 tys. wystawców. Polska była reprezentowana przez 64 stoiska, więcej stoisk mieli tylko Niemcy. Obok Gdańska w targach wzięły udział duże miasta tj. Warszawa, Poznań, Katowice itd. Część wystawców stanowiły także regiony - Polska Wschodnia, Region Śląski itp.