Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Gdańsk i Region promowany w Brukseli

Już w czerwcu odbędzie się kolejny roadshow, tym razem w Brukseli. Na zaproszenie Poland Convention Bureau weźmie w nim udział Gdańsk Convention Bureau oraz trójmiejski PCO (Professional Congress Organizer) - Teja Tur

A
A

Już w czerwcu odbędzie się kolejny roadshow, tym razem w Brukseli. Na zaproszenie Poland Convention Bureau weźmie w nim udział Gdańsk Convention Bureau oraz trójmiejski PCO (Professional Congress Organizer) - Teja Tur, firma rekomendowana w narodowym programie organizatorów kongresów.


Meeting plannerzy, przedstawiciele stowarzyszeń i korporacji z Belgii zostali zaproszeni tego dnia do hotelu Holiday Inn na spotkanie pod nazwą "Discover a Varied Mix of Destinations". Odbedą się tam cztery prezentacje 30minutowe, czterech destynacji: Polski, Kanady, Chorwacji oraz Nicei.

Na dziś dzień 60 belgjiskich organizatorów spotkań i przedstawicieli korporacji potwierdziło swoją obecność na spotkaniu. Spotkania tego typu to doskonała okazja, żeby przedstawić możliwości konferencyjne Gdańska i regionu bezpośrednio osobom zainteresowanym nowymi destynacji. Wielu z nich nie słyszało o nowych inwestycjach w Gdańsku i regionie pomorskim, np. o nowopowstałym Amber Expo (centrum konferencyjno wystawiennicze), które jest w stanie ugościć większość kongresów odbywających się w Europie. GCB uważa, że dzięki takim wyjazdom najlepiej promuje się miasta konferencyjne.

W zeszłym roku Gdańsk Convention Bureau także brało udział w road show wraz Poland Convention Bureau. W 2011 zorganizowane zostały spotkania we Frankfurcie, Paryżu oraz Londynie. GCB było Głównym Partnerem i sponsorem dwóch spotkań.