Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Gdańsk Convention Bureau Partnerem Strategicznym MPI Poland Club

Z przyjemnością informujemy, że przez najbliższy rok, w okresie od maja 2013 do kwietnia 2014 Partnerem Strategicznym MPI Poland Club będzie Gdańsk Convention Bureau GOT.

A
A

Z przyjemnością informujemy, że przez najbliższy rok, w okresie od maja 2013 do kwietnia 2014 Partnerem Strategicznym MPI Poland Club będzie Gdańsk Convention Bureau GOT.

Co dla Gdańska i Regionu oznacza partnerstwo Gdańsk Convention Bureau i MPI Poland Club?

Gdańsk i Region od kilku lat plasuje się w czołówce polskich destynacji konferencyjnych, czego dowodem jest nie tylko wzrastająca z roku na rok ilość spotkań biznesowych organizowanych w województwie pomorskim, ale też wzrost świadomości za granicą, że Gdańsk to poza historyczną Stocznią Gdańską i jej burzliwą historią, również atrakcyjna destynacja konferencyjna. Także samo Gdańsk Convention Bureau (GCB) jest postrzegane jako jedno z prężniej działających biur convention w Polsce. "Teraz czas, aby zaangażować się promocyjnie w MPI Poland Club i wykorzystać istniejące kanały marketingowe stowarzyszenia do promocji produktów i wydarzeń organizowanych przez GCB oraz  podniesienia prestiżu naszego biura", mówi Anna Górska, Prezes Zarządu GOT/GCB.

"Wspomagamy również organizacje, w których widzimy potencjał, a MPI niewątpliwie taki potencjał posiada" dodaje.

"Bardzo sie ciesze, że udało nam się znaleźć sponsora strategicznego, ktory pozwoli nam rozwinąć skrzydła i wykonać kolejny krok dla budowania podwalin naszej organizacji w Polsce. Związanie się z właściwym podmiotem bylo dla nas kluczowe ze względow wizerunkowych i cieszymy sie, że Gdańsk Convention Bureau dostrzega w Meetings Professionals International miejsce do promowania swojej destynacji. Postaramy sie wesprzeć naszych partnerow, aby większa liczba organizatorow spotkan kierowala swój biznes do Trojmiasta" - mówi Wojciech Liszka, Prezes Stowarzenia MPI Poland Club.

Współpraca ta oznacza rowniez, ze wydarzenia organizowane przez MPI Poland dwukrotnie w najblizszym roku zagoszczą nad morzem.

GCB jest od lat bardzo aktywne w środowisku międzynarodowych stowarzyszeń, działających w przemyśle spotkań m.in. ICCA International Congress And Convention Association, gdzie Prezes Górska jest Przewodniczącą Oddziału Europy Centralnej tego stowarzyszenia.
MPI_Poland_2013
MPI_Poland_2013
MH

Dzięki partnerstwu dwie tegoroczne konferencje szkoleniowe MPI odbędą się w Gdańsku. Oficjalne ogłoszenie Partnerstwa odbędzie się podczas targów IMEX, które w dn. 21-23 maja odbędą się we Frankfurcie.