Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Dwa kolejne warsztaty produktów turystyki biznesowej przed nami!

W dniach 21 i 22 marca br. odbędą się dwa kolejne warsztaty produktów turystyki i biznesowej pt. "Castle & Adventure" oraz "Soldarity & Freedom"

A
A

W dniach 21 i 22 marca br. odbędą się dwa kolejne warsztaty produktów turystyki i biznesowej pt. "Castle & Adventure" oraz "Soldarity & Freedom".

Warsztaty są organizowane przez Gdańsk Convention Bureau (GCB), wspólnie z wyłonioną w drodze przetargu firmą INSPIROS Consulting Group, prowadzone będą przez trenera oraz zaproszonych ekspertów specjalizujących się we wskazanej tematyce. Celem spotkań jest zbudowanie trwałej sieci współpracy podmiotów sektora publicznego i prywatnego w zakresie rozwijania oferty markowych produktów turystyki biznesowej w Regionie Pomorskim.

Promocja Województwa Pomorskiego, jako miejsca spotkań biznesowych, oparta jest na wybranych wyróżnikach: Bursztyn, Morze, Solidarność i Zamki. Istniejące oferty zostały zebrane w całość i pogrupowane według 4 wymienionych wyróżników. Dzięki temu stworzona została baza programów incentive oraz innych propozycji dla organizatorów konferencji i kongresów.

Lista produktów dostępna będzie na stronie www.gdanskconvention.pl oraz  w katalogu obiektów konferencyjnych wydawanym przez GCB. Powyższe działania realizowane są przez GCB w ramach kampanii "Promocja turystyki biznesowej jako markowego produktu Gdańska i Pomorza", dofinansowanej ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.

Dodatkowe informacje oraz formularze rejestracyjne dostępne są na: http://www.castle.evenea.pl/ oraz http://www.solidarity.evenea.pl/

Zapraszamy do aktywnego udziału !

Więcej informacji udziela p Adriana Kluczyńska, mail: kluczynska@gdanskconvention.pl tel. 58 3000 659.

Serdecznie pozdrawiam

Marta Wisniewska
Specjalista ds. Convention Bureau
wisniewska@gdanskconvention.pl
wisniewska@gdansk4u.pl

Gdańska Organizacja Turystyczna / Gdańsk Convention Bureau
tel.: +48 58 300-06-59, fax: +48 58 301-66-37
ul. Długi Targ 28/29, 80-830 Gdańsk, Polska
www.gdanskconvention.pl