Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

1500 chętnych do pracy

Około 1,5 tys. uczestników i ponad 40 pracodawców zgromadziła tegoroczna edycja Dni Kariery FUTURE 3 - targów pracy i warsztatów przeznaczonych dla specjalistów z branży teleinformatycznej.

A
A

Future 3 logo
Future 3 logo
3Camp

Około 1,5 tys. uczestników i ponad 40 pracodawców zgromadziła tegoroczna edycja Dni Kariery FUTURE 3 - targów pracy i warsztatów przeznaczonych dla specjalistów z branży teleinformatycznej. W tym roku w gronie uczestników znalazła się duża reprezentacja informatyków z Olsztyna, Torunia i Koszalina.

Targi FUTURE 3
Targi FUTURE 3
p.rot

Licznie przybyli goście mieli okazję obejrzeć prezentacje poszczególnych wystawców dotyczące specyfiki i obszarów ich działalności, a także dowiedzieć się, jakiego rodzaju specjaliści są przez nich aktualnie poszukiwani. Duża ilość ofert pracy, przygotowanych przez wystawiające się firmy sprawiła, że niemal każdy aplikujący mógł znaleźć specjalność w sam raz dla siebie.

Future 3 to nie tylko targi pracy. Goście mogli m. in. posłuchać wykładów prowadzonych przez wybitnych specjalistów oraz wziąć udział w organizowanych równolegle z targami warsztatach.

Targi FUTURE 3
Targi FUTURE 3
p.rot

Targi Future 3 to wspólne przedsięwzięcie inicjatywy 3Camp, zrzeszającej pomorskie firmy z branży IT oraz Miasta Gdańska i spółki InvestGDA. Wydarzenie służy promocji Gdańska i regionu, jako miejsca, w którym dynamicznie rozwija się wiele firm teleinformatycznych. Z kolei dla samych firm, biorących udział w targach, to okazja do pozyskania wykwalifikowanych kadr spoza regionu pomorskiego.

Targi FUTURE 3
Targi FUTURE 3
p.rot

Więcej o wydarzeniu na stronie www.future3.pl

Zachęcamy też do śledzenia strony na Facebooku