• Zwycięski gol w dogrywce. MH Automatyka pozostaje w hokejowej elicie

Zwycięski gol w dogrywce. MH Automatyka pozostaje w hokejowej elicie

W piątek, 16 marca, hokeiści MH Automatyki zakończyli rywalizację o pozostanie w Polska Hokej Lidze: w hali Olivia pokonali Anteo Naprzód Janów 1:0 i całą rywalizację wygrali 4-1. Jedynego gola w meczu zdobył w doliczonym czasie gry Jakub Stasiewicz.
16.03.2018

Gdańszczanie pozostają w Polska Hokej Liga na następny sezon

Przez trzy tercje żadnej z drużyn nie udało się zdobyć gola. Krążek w siatce zatrzepotał dopiero w 61. minucie, gdy Jan Stasiewicz strzelił w bramkarza gości, ten odbił, ale dobitka gdańskiego hokeisty była już skuteczna.

MH Automatyka Gdańsk - Anteo Naprzód Janów 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, d. 1:0)