Oceń gdańskie ZOO w internetowej ankiecie

Gdański Ogród Zoologiczny we współpracy z Urzędem Miasta przygotował ankietę, której celem jest uatrakcyjnienie oferty placówki. To ankieta internetowa, zawiera kilkanaście pytań, a jej wypełnienie zajmuje nie więcej niż 10 minut. Wszystkich, którzy korzystają z uroków gdańskiego ZOO, zachęcamy do wyrażenia swojej opinii. Co się podoba? Co należy zmienić? Na pewno mają Państwo swoje przemyślenia. Warto się nimi podzielić. Ankiety będą dostępne do końca czerwca.

Oceń gdańskie ZOO w internetowej ankiecie
A
A
data publikacji: 11 czerwca 2018 r.
Perspektywa rodzica, gdańszczanina czy turysty - dla ZOO liczy się opinia każdej osoby odwiedzającej to miejsce
Perspektywa rodzica, gdańszczanina czy turysty - dla ZOO liczy się opinia każdej osoby odwiedzającej to miejsce
Jerzy Pinkas/gdansk.pl

Gdański Ogród Zoologiczny założony został w 1954 roku. Na powierzchni 125 hektarów mieszka obecnie 1112 zwierząt. To przedstawiciele aż 193 gatunków. O tym, że Gdański Ogród Zoologiczny to miejsce lubiane i chętnie odwiedzane świadczą na pewno liczby. ZOO co roku odwiedzane jest przez ok. 400 tys. osób.

- Okres wiosenno-letni to czas największej kumulacji odwiedzających -  mówi Michał Targowski, dyrektor Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego. - Chcemy jednak, by gdańskie ZOO było atrakcyjne przez cały rok i aby oferta ogrodu była jak najbardziej  dopasowana do odwiedzających. Dlatego razem z Urzędem Miejskim w Gdańsku opracowaliśmy ankietę, która pomoże nam wskazać kierunki rozwoju. Gdańskie ZOO to obszarowo największy ogród zoologiczny w Polsce. Nasze 125 hektarów to komfortowe warunki dla zwierząt, które chronimy przed wyginięciem, ale też olbrzymia przestrzeń do rekreacji. Mamy świadomość i czujemy potrzebę zmian, ale żeby były one trafione, zapraszamy do podzielenia się swoimi opiniami na nasz temat.

Gereza Abisyńska
Gereza Abisyńska
Jerzy Pinkas/gdansk.pl

- Liczymy, że ta ankieta pomoże uczynić Gdański Ogród Zoologiczny miejscem jeszcze bardziej przyjaznym dla osób odwiedzających - podkreśla Katarzyna Drozd-Wiśniewska, zastępca dyrektora Wydziały Polityki Gospodarczej i kierownik Referatu Badań i Analiz Społeczno-Gospodarczych w Urzędzie Miejskim w Gdańsku. - Osoby, które zdecydują się na udział w badaniu, będą mogły m.in. ocenić różne aspekty funkcjonowania ZOO. To na przykład możliwość zakupu biletów, wygodę zwiedzania czy ofertę gastronomiczną. Będzie też miejsce na ocenę wrażenia ogólnego czy zgłoszenie nowych pomysłów. Z naszego doświadczenia w realizacji badań ankietowych wynika, że spostrzeżenia i sugestie osób odwiedzających często są bardzo trafne i stają się impulsem do wprowadzenia atrakcyjnych zmian. Jestem przekonana, że tak będzie i tym razem.

Ankieta internetowa dostępna jest pod adresem: http://gdanskiezoo.badanie.net/

oprac. NG (0)
www.gdansk.pl
oprac. NG (0)
www.gdansk.pl
wcześniejsza wiadomość
GPEC. Trzy dni bez ciepłej wody: Chełm, Orunia, Ujeścisko, Szadółki
późniejsza wiadomość
"Obywatele RP. Swoi i obcy" - Gdańska Debata Obywatelska.…