Strona Główna » Urząd miejski » Biuro Prezydenta ds. Sportu » Żużel A A A
...
QR Code

Pełny Terminarz i Wyniki Ekstraliga Żużel

* * *
18. RUNDA
18.08.13 Azoty Tauron Tarnów
-:-
Unibax Toruń
18.08.13
Stelmet Falubaz Zielona Góra
-:-
Dospel Włókniarz Częstochowa
18.08.13
Polonia Bydgoszcz
-:-
PGE Marma Rzeszów
18.08.13
Betard Sparta Wrocław
-:-
Lechma Start Gniezno
18.08.13
Unia Leszno
-:-
Stal Gorzów
* * *
17. RUNDA
15.08.13 PGE Marma Rzeszów
-:-
Stelmet Falubaz Zielona Góra
15.08.13
Stal Gorzów
-:-
Betard Sparta Wrocław
15.08.13
Unibax Toruń
-:-
Unia Leszno
15.08.13
Dospel Włókniarz Częstochowa
-:-
Azoty Tauron Tarnów
15.08.13
Lechma Start Gniezno
-:-
Polonia Bydgoszcz
* * *
16. RUNDA
04.08.13 PGE Marma Rzeszów
-:-
Stal Gorzów
04.08.13
Stelmet Falubaz Zielona Góra
-:-
Lechma Start Gniezno
04.08.13
Polonia Bydgoszcz
-:-
Dospel Włókniarz Częstochowa
04.08.13
Betard Sparta Wrocław
-:-
Unibax Toruń
04.08.13
Unia Leszno
-:-
Azoty Tauron Tarnów
* * *
15. RUNDA
27.06.13 Azoty Tauron Tarnów
-:-
Betard Sparta Wrocław
27.06.13
Stal Gorzów
-:-
Unibax Toruń
27.06.13
Polonia Bydgoszcz
-:-
Stelmet Falubaz Zielona Góra
27.06.13
Dospel Włókniarz Częstochowa
-:-
PGE Marma Rzeszów
27.06.13
Lechma Start Gniezno
-:-
Unia Leszno
* * *
14. RUNDA
21.06.13 PGE Marma Rzeszów
-:-
Lechma Start Gniezno
21.06.13
Stal Gorzów
-:-
Azoty Tauron Tarnów
21.06.13
Unibax Toruń
-:-
Stelmet Falubaz Zielona Góra
21.06.13
Betard Sparta Wrocław
-:-
Polonia Bydgoszcz
21.06.13
Unia Leszno
-:-
Dospel Włókniarz Częstochowa
* * *
13. RUNDA
06.06.13 Azoty Tauron Tarnów
-:-
PGE Marma Rzeszów
06.06.13
Stelmet Falubaz Zielona Góra
-:-
Betard Sparta Wrocław
06.06.13
Polonia Bydgoszcz
-:-
Unia Leszno
06.06.13
Dospel Włókniarz Częstochowa
-:-
Unibax Toruń
06.06.13
Lechma Start Gniezno
-:-
Stal Gorzów
* * *
12. RUNDA
29.06.13 Azoty Tauron Tarnów
-:-
Lechma Start Gniezno
29.06.13
Stal Gorzów
-:-
Dospel Włókniarz Częstochowa
29.06.13
Unibax Toruń
-:-
Polonia Bydgoszcz
29.06.13
Betard Sparta Wrocław
-:-
PGE Marma Rzeszów
29.06.13
Unia Leszno
-:-
Stelmet Falubaz Zielona Góra
* * *
11. RUNDA
16.06.13 PGE Marma Rzeszów
-:-
Unibax Toruń
16.06.13 Stelmet Falubaz Zielona Góra
-:-
Stal Gorzów
16.06.13
Polonia Bydgoszcz
-:-
Azoty Tauron Tarnów
16.06.13
Betard Sparta Wrocław
-:-
Unia Leszno
16.06.13
Lechma Start Gniezno
-:-
Dospel Włókniarz Częstochowa
* * *
10. RUNDA
02.06.13 Azoty Tauron Tarnów
-:-
Stelmet Falubaz Zielona Góra
02.06.13
Stal Gorzów
-:-
Polonia Bydgoszcz
02.06.13
Unibax Toruń
-:-
PLechma Start Gniezno
02.06.13
Dospel Włókniarz Częstochowa
-:-
Betard Sparta Wrocław
02.06.13
Unia Leszno
-:-
PGE Marma Rzeszów
* * *
9. RUNDA
25.05.13 PGE Marma Rzeszów
-:-
Unia Leszno
25.05.13
Stelmet Falubaz Zielona Góra
-:-
Azoty Tauron Tarnów
25.05.13
Polonia Bydgoszcz
-:-
Stal Gorzów
25.05.13
Betard Sparta Wrocław
-:-
Dospel Włókniarz Częstochowa
25.05.13
Lechma Start Gniezno
-:-
Unibax Toruń
* * *
8. RUNDA
19.05.13 Azoty Tauron Tarnów
-:-
Polonia Bydgoszcz
19.05.13
Stal Gorzów
-:-
Stelmet Falubaz Zielona Góra
19.05.13
Unibax Toruń
-:-
PGE Marma Rzeszów
19.05.13
Dospel Włókniarz Częstochowa
-:-
Lechma Start Gniezno
19.05.13
Unia Leszno
-:-
Betard Sparta Wrocław
* * *
7. RUNDA
11.05.13 PGE Marma Rzeszów
-:-
Betard Sparta Wrocław
11.05.13
Stelmet Falubaz Zielona Góra
-:-
Unia Leszno
11.05.13
Polonia Bydgoszcz
-:-
Unibax Toruń
11.05.13
Dospel Włókniarz Częstochowa
-:-
Stal Gorzów
11.05.13
Lechma Start Gniezno
-:-
Azoty Tauron Tarnów
* * *
6. RUNDA
05.05.13 PGE Marma Rzeszów
-:-
Azoty Tauron Tarnów
05.05.13
Stal Gorzów
-:-
Lechma Start Gniezno
05.05.13
Unibax Toruń
-:-
Dospel Włókniarz Częstochowa
05.05.13
Betard Sparta Wrocław
-:-
Stelmet Falubaz Zielona Góra
05.05.13
Unia Leszno
-:-
Polonia Bydgoszcz
* * *
5. RUNDA
27.04.13 Azoty Tauron Tarnów
-:-
Stal Gorzów
27.04.13
Stelmet Falubaz Zielona Góra
-:-
Unibax Toruń
27.04.13
Polonia Bydgoszcz
-:-
Betard Sparta Wrocław
27.04.13
Dospel Włókniarz Częstochowa
-:-
Unia Leszno
27.04.13
Lechma Start Gniezno
-:-
PGE Marma Rzeszów
* * *
4. RUNDA
21.04.13 PGE Marma Rzeszów
-:-
Dospel Włókniarz Częstochowa
21.04.13
Stelmet Falubaz Zielona Góra
-:-
Polonia Bydgoszcz
21.04.13
Unibax Toruń
-:-
Stal Gorzów
21.04.13
Betard Sparta Wrocław
-:-
Azoty Tauron Tarnów
21.04.13
Unia Leszno
-:-
Lechma Start Gniezno
* * *
3. RUNDA
14.04.13 Azoty Tauron Tarnów
-:-
Unia Leszno
14.04.13
Stal Gorzów
-:-
PGE Marma Rzeszów
14.04.13
Unibax Toruń
-:-
Betard Sparta Wrocław
14.04.13
Dospel Włókniarz Częstochowa
-:-
Polonia Bydgoszcz
14.04.13
Lechma Start Gniezno
-:-
Stelmet Falubaz Zielona Góra
* * *
2. RUNDA
18.04.13 Azoty Tauron Tarnów
-:-
Dospel Włókniarz Częstochowa
18.04.13
Unia Leszno
-:-
Unibax Toruń
30.05.13
Stelmet Falubaz Zielona Góra
-:-
PGE Marma Rzeszów
06.06.13
Polonia Bydgoszcz
-:-
Lechma Start Gniezno
06.06.13
Betard Sparta Wrocław
-:-
Stal Gorzów
* * *
1. RUNDA
18.04.13
Lechma Start Gniezno
-:-
Betard Sparta Wrocław
26.04.13
Unibax Toruń
-:-
Azoty Tauron Tarnów
27.04.13
Stal Gorzów
-:-
Unia Leszno
09.06.13 PGE Marma Rzeszów
-:-
Polonia Bydgoszcz
09.06.13
Dospel Włókniarz Częstochowa
-:-
Stelmet Falubaz Zielona Góra

Ostania modyfikacja: 05.04.2013 12:23
wiecej informacji »
 
……………………………………………………………………
MOSIR Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
GOKF Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej
Ekstraklasa - Terminarz i wyniki
23. KOLEJKA
21.02 Jagiellonia Białystok -:- Podbeskidzie Bielsko-Biała
21.02 Pogoń Szczecin -:- Lech Poznań
22.02 Widzew Łódź -:- Piast Gliwice
22.02 Górnik Zabrze -:- Legia Warszawa
23.02 Korona Kielce -:- KGHM Zagłębie Lubin
23.02 Wisła Kraków -:- Cracovia
23.02 Śląsk Wrocław -:- Ruch Chorzów
24.02 Zawisza Bydgoszcz -:- Lechia Gdańsk
* *
22. KOLEJKA
14.02 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 Widzew Łódź
14.02 Legia Warszawa 1:0 Korona Kielce
15.02 Cracovia 0:2 Zawisza Bydgoszcz
15.02 Lechia Gdańsk 2:3 Pogoń Szczecin
16.02 Ruch Chorzów 1:0 Jagiellonia Białystok
16.02 KGHM Zagłębie Lubin 3:0 Górnik Zabrze
16.02 Lech Poznań 2:1 Śląsk Wrocław
17.02 Piast Gliwice -:- Wisła Kraków

Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Legia Warszawa 22 46 45 : 22
2. Górnik Zabrze 22 38 36 : 30
3. Lech Poznań 22 37 36 : 23
4. Wisła Kraków 21 37 30 : 19
5. Ruch Chorzów 22 35 28 : 29
6. Pogoń Szczecin 22 33 33 : 31
7. Zawisza Bydgoszcz 22 32 36 : 23
8. Cracovia 22 30 31 : 36
9. Jagiellonia Białystok 22 29 34 : 29
10. Lechia Gdańsk 22 27 27 : 31
11. Piast Gliwice 21 27 21 : 33
12. Korona Kielce 22 26 29 : 34
13. Śląsk Wrocław 22 24 27 : 29
14. Zagłębie Lubin 22 20 20 : 29
15. Podbeskidzie Bielsko-Biała 22 20 18 : 31
16. Widzew Łódź 22 15 19 : 41
* * *

 

 

   
Kluby gdańskie

AZS AWFiS Gdańsk
www.azsawfis.pl

ul. Czyżewskiego 29
80-336 Gdańsk
Tel.: 58 552 47 21,
Fax:  58 552 02 05
sekretariat.azs@awf.gda.pl

Energa Gedania Gdańsk S.A.
www.energa-gedania.pl

ul. Kościuszki 49 
80-445 Gdańsk
Tel.: 58 341 50 77
Tel.: 604 461 151
gedania.sa@wp.pl

Lechia Gdańsk  S.A.
www.lechia.pl

ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
Tel.: 58 768 84 01
Fax.: 58 768 84 03
infolinia (bilety, Karta Kibica):
768 86 88
biuro@lechia.pl
marketing@lechia.pl
bilety@lechia.pl

Lotos Wybrzeże Gdańsk
www.wybrzezegdansk.pl

Renault Zdunek Wybrzeże S.A.
ul. Zawodników 1, 
80-729 Gdańsk

Biura i stadion: ul. Długie Ogrody
Tel: 58 305 12 25
Fax: 58 300 01 02
klub@wybrzezegdansk.pl

RC Lechia Gdańsk
www.lechiarugby.pl

ul. Marynarki Polskiej 71, 
80-221 Gdańsk
Tel.: 668 863 320
Fax.: 58 520 26 03
biuro@lechiarugby.pl

SPR Wybrzeże Gdańsk
www.wybrzeze-gdansk.pl

Hala AWFiS
ul. Kazimierza Górskiego 1 / pok.7 
80-336 Gdańsk
Tel.: 602 130 612, 660 742 040
biuro@wybrzeze-gdansk.pl

Stoczniowiec Gdańsk
www.stoczniowiec.org.pl

Al. Grunwaldzka 470 
80-310 Gdańsk
Tel. centrala: 58 552 20 91 do 96
Tel. sekretariat: 58 552 46 23
Fax.: 58 552 02 51
sekretariat@stoczniowiec.org.pl

LOTOS Trefl Gdańsk
www.lotostrefl.pl

Trefl Gdańsk SA
Kołobrzeska 63
80-397 Gdańsk
Tel.: 58 551 09 45
Fax.: 58 550 30 84
siatkowka@lotostrefl.pl

    www.gdansk.pl