21.6 ºC
70.9 ºF
zachmurzenie całkowite, opadów brak
A A A
...
QR Code
Kino 5D

Funmotion Centrum Multimedialne 5D  ul.Rajska 10 (GH Madison, II p.) 
Bilety na seans "Misja Gdańsk" za pół ceny! 
Projekcje co 15 minut w godzinach otwarcia Galerii Handlowej Madison.

MISJA GDAŃSK to pierwszy, prawie 12-minutowy film fabularny przygotowany w technologii 5D. Dotychczas wszystkie produkcje wyświetlane w tej technologii były animacjami.Ten dynamiczny film od pierwszego ujęcia przenosi widza w samo centrum akcji. Dzięki najnowszej technologii Misję Gdańsk można nie tylko obejrzeć, ale przede wszystkim uczestniczyć się w niej wraz z głównym bohaterem i doświadczać jego przeżyć. A to wszystko za sprawą porywających efektów specjalnych i mocno ruchomych foteli w technologii 3DOF. Nawet jeśli znasz Gdańsk, to na pewno nie z takiej perspektywy. Zapraszamy!

Specjalnie dla naszych wschodnich sąsiadów przygotowaliśmy w tym roku także wersję z napisami w języku rosyjskim. Teraz i was drodzy sąsiedzi nie ominą żadne emocje!

Na czym polega fenomen kina 5D?

Fenomen kina 5D polega na tym, że siedząc na sali, można odczuć, to co wyświetlane jest na ekranie, łącznie z panującą w filmie pogodą, czy to przez ciepły podmuch wiatru czy przez krople deszczu. Fotele, na których siedzi widz, poruszają się imitując ruchy widziane na ekranie. Dodatkowo widzowie zakładają okulary 3D - podobnie jak przy projekcji trójwymiarowych filmów. Konstrukcje kin tego typu oferują różne poziomy rozrywki (szczególnie jeśli chodzi o ruch foteli), jednak w kinie Funmotion 5D masz gwarancję na solidną dawkę ruchu!

Ceny biletów po 50% rabacie:

-Misja Gdańsk 7 zł

-Misja Gdańsk wersja z napisami rosyjskimi 7 zł


Ostania modyfikacja: 26.02.2014 09:54
wiecej informacji »

www.gdansk.pl