Strona Główna » Redakcja A A A
...
QR Code

Polityka prywatności (ciasteczka)

Portal gdansk.pl używa plików cookies do rozpoznawania i zapamiętywania informacji o użytkownikach w celu:

  • prowadzenia statystyk odwiedzin serwisów w celu dalszego ich rozwijania
  • obsługi aplikacji dostępnych w naszych serwisach

Każdy użytkownik może odmówić umieszczania plików cookies na jego urządzeniu poprzez wyłączenie opcji pobierania i przechowywania plików cookies w przeglądarce internetowej.


Ostania modyfikacja: 27.02.2016 16:54
wiecej informacji »
 
Galeria
Sezon Żeglarski
Sezon żeglarki w Gdańsku zapowiada się bardzo obiecująco. Na Motławie już teraz panuję prawdziwy tłok.
 
Autor: Grzegorz Mehring / www.gdansk.pl
Data: 27.05.2016, 16:58
KSW 35 - ważenie
Ceremonia ważenia przed galą KSW 35. Ergo Arena, Gdańsk - Sopot. Nz. Marcin Różalski
 
Autor: Jerzy Pinkas / www.gdansk.pl
Data: 26.05.2016, 16:18
Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Gdańsk, Główne i Stare Miasto. Procesja eucharystyczna Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało)
 
Autor: Jerzy Pinkas / www.gdansk.pl
Data: 26.05.2016, 11:23
 
Kontakt z redakcją serwisu

Biznes i nauka, Gdańsk rowerowy
Izabela Biała
izabela.biala@gdansk.pl

Sport i rekreacja
Waldemar Gabis
waldemar.gabis@gdansk.pl

Nasze miasto, Aktywny senior
Kamila Grzenkowska
kamila.grzenkowska@gdansk.pl

Zdrowie, Pomoc rodzinie
Alicja Katarzyńska
alicja.katarzynska@gdansk.pl

Nasze miasto, Biznes i nauka
Sebasatian Łupak
sebastian.lupak@gdansk.pl

Kultura
Agata Olszewska
agata.olszewska@gdansk.pl

Edukacja
redakcja@gdansk.pl

Gdańsk TV:
Natalia Gawlik
natalia.gawlik@gdansk.pl
Piotr Mirowicz
piotr.mirowicz@gdansk.pl

 
www.gdansk.pl