Strona Główna » Redakcja A A A
...
QR Code

Komunikat informacyjny

Przepraszamy, ale wskazany artykuł nie istnieje lub okres publikacji danego artykułu dobiegł końca.


Redakcja portalu
 
Galeria
Lang Team Race
Gdańsk. Wyścig kolarski Lang Team Race. Nz Czesław Lang.
 
Autor: Grzegorz Mehring / www.gdansk.pl
Data: 22.05.2016, 10:53
Noc Muzeów
Gdańsk. Noc Muzeów 2016.
 
Autor: Grzegorz Mehring / www.gdansk.pl
Data: 21.05.2016, 22:12
Dwie manifestacje stanęły na przeciwko siebie na Targu Węglowym, doszło do starć z policją
Gdańsk. Dwie manifestacje stanęły na przeciwko siebie na Targu Węglowym. Marsz Równości organizowany przez stowarzyszenie Tolerado oraz członkowie Antymarszu, złożonego z sympatyków ugrupowań prawicowych i kibiców piłkarskich. Doszło do starć z policją.
 
Autor: Grzegorz Mehring / www.gdansk.pl
Data: 21.05.2016, 16:24
 
Kontakt z redakcją serwisu

Biznes i nauka, Gdańsk rowerowy
Izabela Biała
izabela.biala@gdansk.pl

Sport i rekreacja
Waldemar Gabis
waldemar.gabis@gdansk.pl

Nasze miasto, Aktywny senior
Kamila Grzenkowska
kamila.grzenkowska@gdansk.pl

Zdrowie, Pomoc rodzinie
Alicja Katarzyńska
alicja.katarzynska@gdansk.pl

Nasze miasto, Biznes i nauka
Sebasatian Łupak
sebastian.lupak@gdansk.pl

Kultura
Agata Olszewska
agata.olszewska@gdansk.pl

Edukacja
redakcja@gdansk.pl

Gdańsk TV:
Natalia Gawlik
natalia.gawlik@gdansk.pl
Piotr Mirowicz
piotr.mirowicz@gdansk.pl

 
www.gdansk.pl