A A A
...
QR Code
Razem – w ślad za Neptunem!

Gdzie jest Neptun? Zszedł z postumentu! Dokąd poszedł? Czy zostawił ślady? Zapraszamy do udziału w niezwykłej grze miejskiej "w poszukiwaniu Neptuna".

Kiedy: 24 września 2011 roku od godz. 10.00 (dołączyć można w każdej chwili do 16.30)
Gdzie: rejestracja przy Fontannie Neptuna
Czas trwania: około 90 minut, w zależności od kondycji
Dla kogo: dla wszystkich, nie zależnie od wieku!

Zapraszamy podobnych do Neptuna, jak i tych zupełnie niepodobnych, młodych wiekiem i młodych duchem, rodowitych gdańszczan i gdynianki, mieszkańców Sopotu i narody bratnich krajów.

Czeka nas wyprawa śladami Neptunach, po miejscach,, w których zostawił on swoje tropy- Miejsca z trójzębem (ulice Głównego Miasta). Zajrzymy do zapomnianych zakątków, intrygujących budynków, miejsc nieznanych nawet wiekowym mieszkańcom Gdańska.

Ponad to, na obecnych czekają liczne atrakcje:

- Konkursy dla dzieci i dorosłych (Namiot na Długim Targu)
- Otwarty konkurs "Neptuna XXI wieku", na najzabawniejsze przebranie w trzech kategoriach: Neptun była kobietą, Neptun Sportowy oraz Neptun Eco.

Wszystkich kreatywnych oceni jury, a każdy uczestnik konkursu będzie mógł poczuć się jak prawdziwy model czy modelka w czasie prezentacji strojów na wybiegu- pogrzebcie w swoich szafach i bądźcie kreatywni!

Impreza zakończy się wielkim finałem o 17.30 przy Fontannie - akcją, która trafi na strony gazet - ustawimy się w ogromny Trójząb, który widać będzie z lotu ptaka.

P.S. Neptun rozda masę upominków, więc przybywajcie!


Data publikacji: 07.03.2012 14:24
wiecej informacji »

www.gdansk.pl