19.8 ºC
67.6 ºF
zachmurzenie całkowite, opadów brak
A A A
...
QR Code
Wakacyjny staż, czyli pracodawco – zgłoś się

Do 14 kwietnia trwają zgłoszenia fundatorów staży w ósmym już programie „Wakacyjny Staż”. Ma on pomóc młodym pogłębić swoją wiedzę i ułatwić drogę na rynek pracy, a pracodawcy mają szansę w sezonie urlopowym zatrudnić ambitnych studentów.

Do udziału w projekcie zapraszamy firmy, organizacje pozarządowe i inne instytucje. Wystarczy do 14 kwietnia przesłać deklarację uczestnictwa oraz logo firmy, a do 20 kwietnia dosłać wypełniony formularz zgłoszeniowy określającego liczbę miejsc stażowych i profil stażysty. W kolejnym etapie zbierane będą zgłoszenia przyszłych stażystów i dopasowywane do zaoferowanych staży. Cały projekt, jak co roku, zakończy się uroczystą galą. Akcja „Wakacyjny Staż” cieszy się niesłabnącą popularnością, w ubiegłym roku, w 50 firmach staże odbyło 220 osób!

Staże odbędą się w czasie wakacji, między lipcem a wrześniem. Pracodawca decyduje o długości stażu, podczas którego zobowiązuje się zapewnić minimalne wynagrodzenie 700 zł brutto miesięcznie.

Zgłoszenia można wysyłać na adres: wakacyjnystaz@gdansk.gda.pl z dopiskiem „Wakacyjny Staż - deklaracja uczestnictwa” lub faxem pod nr: (058) 323-66-22. Akcję prowadzi Gdańskie Centrum Obsługi Przedsiębiorcy.

 

Edyta Tombarkiewicz

Biuro Prasowe


Ostania modyfikacja: 13.04.2010 15:52
wiecej informacji »

www.gdansk.pl