Strona Główna » Nasze miasto » Wiadomości A A A
...
QR Code

Polecimy z Gdańska do Sztokholmu

Już 30 października będzie można z Gdańska polecieć do Sztokholmu. Połączenie ze stolicą Szwecji uruchomią skandynawskie linie SAS. Lot będzie trwał godzinę i piętnaście minut, a ceny biletów mają się zaczynać od 367 zł w jedna stronę.

Samoloty SAS wylatujące z Gdańska będą lądować w porcie lotniczym Arlanda, połączonym z centrum Sztokholmu szybkim pociągiem Arlanda Express (20 minut). Loty mają się odbywać cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Trasę obsługiwać mają samoloty Boeing 737-600, które na swoim przewiozą 110 pasażerów.

Lokalizacja lotniska Arlanda

Lotnisko Arlanda jest jednym z najruchliwszych portów lotniczych w Szwecji. Miasto Sztokholm znajduje się w odległości 37 km od lotniska. Podróżni wybierający się na krótkie, weekendowe wyjazdy często wybierają ten port lotniczy, ze względu na jego świetne skomunikowanie z portem lotniczym (auto, taxi, autobus, kolej).

Rezerwacja

Rezerwacji i zakupu biletów na można dokonywać na stronie internetowej www.flysas.pl oraz we wszystkich biurach podróży posiadających licencję IATA.

MK


Data publikacji: 26.05.2011 11:51
wiecej informacji »

 
Festiwal Miast Partnerskich
www.gdansk.pl