Zamiana mieszkań – sprawdź ofertę Miasta Gdańska na Targach Mieszkaniowych

Szukasz mieszkania? Zapoznaj się z atrakcyjną ofertą Miasta Gdańska. Około pół tysiąca mieszkań komunalnych do zamiany. W dniach 16-17 września przyjdź na Targi Mieszkaniowe do AmberExpo i odwiedź stoisko Miasta Gdańska.

Zamiana mieszkań – sprawdź ofertę Miasta Gdańska na Targach Mieszkaniowych
A
A
data publikacji: 14 września 2017 r.

- Zamiana mieszkań to odpowiedź na potrzeby osób poszukujących wymarzonego mieszkania, która staje się coraz bardziej popularna wśród mieszkańców Gdańska. To szansa na nowy start w nowym miejscu, sposób na zmianę otoczenia i środowiska. Bogata oferta miejska obejmująca blisko pół tysiąca mieszkań komunalnych do zamiany, pozwala na dopasowanie do różnych potrzeb klienta. – mówi Przemysław Piotr Guzow, Dyrektor Gdańskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych.

Podczas targów zaprezentujemy atrakcyjne oferty, zlokalizowane głównie w Śródmieściu i centralnych dzielnicach Gdańska. Podpowiemy też jak w prosty i najkrótszy sposób przejść przez procedury związane z procesem zamiany mieszkań komunalnych.

- dodaje Aleksandra Strug, specjalista ds. zamiany mieszkań, Dział Nieruchomości GZNK.

Plakat promujący udział GZNK w Targach Mieszkaniowych
Plakat promujący udział GZNK w Targach Mieszkaniowych
materały prasowe

Mój jest ten kawałek podłogi – warsztaty dla dzieci

Miasto Gdańsk po raz kolejny przygotowało ciekawą propozycję dla dzieci. W sobotę i w niedzielę (16-17.09.2017r.) o godz. 11:00. dzieci będą mogły wziąć udział w urbanistyczno-architektonicznych warsztatach pt. „Mój jest ten kawałek podłogi. Projektujemy przestrzeń do nauki i zabawy”. Efektem wspólnej pracy będą makiety i modele pokoi dziecięcych, przygotowane przez najmłodszych gdańszczan.

Obowiązują wcześniejsze zapisy na warsztaty: j.zuchowska@2mgroup.pl.

Liczba miejsc ograniczona.

Na każdego uczestnika warsztatów czeka atrakcyjna nagroda.

Miasto Gdańsk zaprasza na Targi Mieszkań i Domów w AmberEXPO w dniach 16 – 17 września, w godzinach od 10:00 do 17:00. Na miejscu pomocą i informacją służyć będą pracownicy Gdańskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych.

Alicja Bittner (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta
Referat Prasowy
więcej tekstów autora
Alicja Bittner (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta
Referat Prasowy
więcej tekstów autora